reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
wg mojej internetowej wiedzy 😆🤣 to chyba dziewczynka? jest całkiem równoległe względem tej dolnej części kręgosłupa, na pewno nic do góry nie odstaje. Ciekawe, czy nasze predykcje się sprawdzą 😂
Też takie mam podejrzenia że to dziewczynka ale nie nastawiam się jeszcze 😅 No właśnie jestem ciekawa czy się sprawdzi 😂
 
Jeśli mieć wygląd na uwadze to u mnie będzie dziewczynka 🙄 normalnie nie mogę na siebie patrzeć w lustrze 🙈 nawet budzę się już zmęczona i to widać 🤦‍♀️
 
W ogóle to mam problem: nie umiem się oszczędzać 😣 latam, biegam, skacze i potem sobie przypominam, że mi nie wolno 🙄
I to złośliwość losu, bo normalnie prowadzę spokojny, siedzący tryb życia, a teraz mam akurat sytuacje, że podbiegam, choć normalnie tego nie robię 🤦‍♀️
mi się zdarza nosic 13 kg synka albo podbiegać za nim… oszczędzam się jak mogę, ale całkiem się nie da :(
 
Cześć, jestem ciekawa czy ogłosiliście dobrą nowinę najbliższym, rodzice, rodzeństwo? Ja mam dziś 11+0, przyjechała do mnie mama na ok. 2 tygodnie, a później wyjedzie do Niemiec i wróci dopiero w sierpniu. Zastanawiam się czy jej powiedzieć. Jak jej powiem to na pewno dowie się od niej zaraz moja młodsza siostra :) generalnie wolałabym nie rozgadywać, pozostaje mi wierzyć, że mama by się powstrzymała, ale ona już nie wierzyła w to, że będę miała dziecko i obawiam się jej euforii :p
My powiedzielismy rodzicom i rodzeństwu. Ja powiedziałam już w pracy szefowej i jednej koleżance, wszyscy się bardzo cieszyli 😄 w pracy reszcie załogi powiem po prenatalnych albo jak będę uciekać na zwolnienie ☺️
 
reklama
Do góry