reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

A ja się znów uśmiałam wczoraj :) Wczoraj rano czytałam wasze posty o brzuszkach, że rano nie ma, a wieczorem się pojawiają i sobie pomyślałam, "e, tam" :D I teraz publicznie chciałam przeprosić za to "e, tam", bo już wczoraj wieczorem patrzę na swój brzuch i "o, cholera, to samo" :D Druga ciąża to jednak duża różnica w porównaniu do pierwszej. U mnie brzuch był mega mały, a teraz (8 tydzień) już widzę, że będzie zupełnie inaczej. Nawet już pępek mi się zaczyna robić "ciążowy" :D
Mi pępek ciążowy został po pierwszej ciąży 🤣🤣🤣 wszystko zeszło a pępek został 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Kochane, pomocy:( Co jeść/pić na śniadanie przy mdlosciach i wymiotach? Nic mi nie wchodzi... czuję się tak fatalnie, że masakra. A muszę coś zjeść, bo rano biorę leki, które muszę wziąć po posiłku i już nie wiem co robić 😵‍💫😵‍💫
Mi wchodzą jogurty, najlepiej z kwaśnym musem, kisiel poziomkowy🙈kwaśne jabłko i do pewnego momentu sok pomaranczowy.
 
Mi wchodzą jogurty, najlepiej z kwaśnym musem, kisiel poziomkowy🙈kwaśne jabłko i do pewnego momentu sok pomaranczowy.
a mnie nie wchodzą w ogóle jogurty i twarogi. Przed się tym zajadałam. A teraz na sam widok robi mi się zle. Za to najlepiej coś ciepłego mi wchodzi. Np wczoraj na Kolacje zjadłam sobie krupnik. I było fajnie. Później zaczęło mnie mdlić i zachciało mi się ogorkow małosolnych więc wciągnęłam 3. I znowu mdłości ustały. Ale po godzinie jak już leżałam w łóżku znowu zaczęło mdlić i odbijał mi sie czosnek. W nocy 4 razy się obudziłam żeby się napić.
 

Załączniki

  • IMG20220525114430.jpg
    IMG20220525114430.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 80
Miałam wytrzymać do pierwszej wizyty 06.06, a idę dzisiaj. Od wczorajszego wieczora męczą mnie bóle podbrzusza. Całe szczęście, że gin ma gabinet w moim bloku to już byłam zapytać czy mnie przyjmie dzisiaj. Czekam na SMS z godziną, na którą mam przyjść po południu. Nie mogę się na niczym skupić ze stresu. 🤦🏽‍♀️
 
reklama
Miałam wytrzymać do pierwszej wizyty 06.06, a idę dzisiaj. Od wczorajszego wieczora męczą mnie bóle podbrzusza. Całe szczęście, że gin ma gabinet w moim bloku to już byłam zapytać czy mnie przyjmie dzisiaj. Czekam na SMS z godziną, na którą mam przyjść po południu. Nie mogę się na niczym skupić ze stresu. 🤦🏽‍♀️
Daj znać, który tydzień? 🤞🏻❤️
 
Do góry