reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
A potem się zacznie, że nie rusza się, czy już nie zbyt długo? Itp. :) chyba te lęki matek nie mają końca. Jestem ciekawa, która pierwsza zacznie odczuwać ruchy i się pochwali. Ja już miałam takie wrażenie jakbym czuła takie delikatniutkie szemranie, kilka razy tak samo mi się zdarzyło, jak sobie siedziałam zrelaksowana na kanapie i miałam spokój. Ale sobie myślę, że chyba to jeszcze niemożliwe 🤔
Jezu ja czekam na prenatalne jak na zbawienie🤣 a gdzie ruchy dziecka
 
hej dziewczyny, wczoraj miałam usg prenatalne i wsyztsko było Ok a dziś już wpadam w paranoje czekając na wynik pappa, powiedzcie mi czy któraś z was po 30 -tce miała normalny wynik czy one w tym wieku zawsze są z podwyższonym ryzykiem? Czy bierze się tam pod uwagę tylko wynik z krwi ( te białka) czy do obliczania prawdopodobieństwa bierze się pod uwagę np przypadku w rodzinie i wiek matki?
Miałam 34 lata, pappa (całe badanie, bo nie dostawałam jednostkowych wyników) wyszła ok. W wywiadzie pytali o przebieg ciąży mojej mamy.
 

Załączniki

  • DEF7D45D-E2CA-46CD-88D4-D3CFE3D22474.jpeg
    DEF7D45D-E2CA-46CD-88D4-D3CFE3D22474.jpeg
    212,6 KB · Wyświetleń: 70
Witajcie! Mimo, że aplikacja pokazywała mi termin na 1 stycznia to wg wczorajszej wizyty 9t4d termin 30 grudnia. Na wizycie lekarz niby uspakajał, ale fhr było 190. Ja po 2 poronieniach byłam bardzo zestresowana, a i dzidziuś bardzo ruchliwy. Ciekawi mnie czy któraś z Was też miała takie Wysokie tętno płodu.?
Kurde ja w ogóle nie wiem jakie było tętno, lekarka powiedziała, że dobre i nie dociekałam. Jestem ciekawa czy to jest gdzieś zapisane na obrazie USG czy coś albo w karcie ciąży, chociaż mi tak bazgroli lekarka, że nic z tego nie rozumiem :)
 
reklama
Do góry