reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Witajcie! Mimo, że aplikacja pokazywała mi termin na 1 stycznia to wg wczorajszej wizyty 9t4d termin 30 grudnia. Na wizycie lekarz niby uspakajał, ale fhr było 190. Ja po 2 poronieniach byłam bardzo zestresowana, a i dzidziuś bardzo ruchliwy. Ciekawi mnie czy któraś z Was też miała takie Wysokie tętno płodu.?
Ja w ogóle nie wiem, jakie jest tętno, lekarka mówiła, że wszystko dobrze. Ale sprawdź sobie ten wątek (po ang), ponoć ok 8-9 tc takie wyższe tętno jest normalne: Link do: BabyCenter - Community
 
reklama
trzymaj mocno , mi się już płakać chce 😭
Najmocniej jak się da ❤️
Ja mam wrażenie, że cały garnek zjem 😅
Garnek to zostaw jeszcze się przyda, 🤣🤣🤣🤣
hej dziewczyny, wczoraj miałam usg prenatalne i wsyztsko było Ok a dziś już wpadam w paranoje czekając na wynik pappa, powiedzcie mi czy któraś z was po 30 -tce miała normalny wynik czy one w tym wieku zawsze są z podwyższonym ryzykiem? Czy bierze się tam pod uwagę tylko wynik z krwi ( te białka) czy do obliczania prawdopodobieństwa bierze się pod uwagę np przypadku w rodzinie i wiek matki?
Ja nie będę robić Pappa. Chyba, że podczas USG coś wyjdzie nie tak.
Czekałam na szparagi....kupiłam, ugotowałam zupę i nawet nie spróbowałam czy wyszła dobra :)
No właśnie, 😁😁 o to mi chodzi, 🤣🤣
 
Ja już po wizycie. Serduszko zasuwa jak to pani doktor powiedziała. Zrobiła usg przez brzuch. Ale haha szczerze ja tam nic prawie nie widziałam 🙈🙈 za wcześnie jak na moje niewprawne oko. Cytologia pobrana w końcu. Duphaston mam skończyć to co mam kupione i kończymy z nim. O dziwo była milutka bardzo nie tak jak za pierwszym razem.

Następna wizyta 30 czerwca 😃😃 kurna dobrze, że 14 prenatalne bo bym zwariowała 🤣🤣 tyle czasu. Ja nie wiem jak kiedyś nie mieli usg... Przeciez jak moja mama była ze mną w ciąży to ani jednego USG nie miała 🙈🙈.
 
reklama
Do góry