reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Mam wynik bety. Nie podoba mi się przyrost, spodziewałam się większego.
15.06. - 1384
21.06. - 8007
🥺
 
reklama
Mam wynik bety. Nie podoba mi się przyrost, spodziewałam się większego.
15.06. - 1384
21.06. - 8007
🥺
Z tego co gdzieś czytałam powyżej 1000 przyrasta wolniej i raczej trzeba polegac na USG niż na wynikach bety.
Dziewczyny pocieszcie bo zwariuje.!!!

Jutro mam wizytę 6t i 3d. Tak bardzo chce serduszko zobaczyć i najlepiej usłyszeć. Ale po ostatniej wizycie na sorze, plamieniu, progesteronie 16 i infekcji grzybiczej boję się tak, że aż mam ataki żołądkowe.... I chce mi się wyć z bezsilności. 28 godz. Zostało do badania. Odliczam każda godzinę... 😢😢😢
No i beta... Przyrost miałam ok. 150% a teraz ostatnio przyrost 88%...niby w normie no ale..
Przytulam wirtualnie, trzymam kciuki i wysyłam ciepłe myśli 😘 wiem jak jest... Ja na pierwsze USG weszłam prawie z płaczem, lekarka zapytała 'czy USG wczesnej ciąży?' a ja 'chyba już niestety nie' i głos mi się załamał. Przed drugim, w oczekiwaniu na serduszko też pewnie będę zestresowana... A później znów... I tak do końca...

Czy jestem tutaj jedyną (jeszcze) bezdzietną lambadziarą ? 🤣😅 I to po 30tce? 🤯🤔
 
Z tego co gdzieś czytałam powyżej 1000 przyrasta wolniej i raczej trzeba polegac na USG niż na wynikach bety.

Przytulam wirtualnie, trzymam kciuki i wysyłam ciepłe myśli 😘 wiem jak jest... Ja na pierwsze USG weszłam prawie z płaczem, lekarka zapytała 'czy USG wczesnej ciąży?' a ja 'chyba już niestety nie' i głos mi się załamał. Przed drugim, w oczekiwaniu na serduszko też pewnie będę zestresowana... A później znów... I tak do końca...

Czy jestem tutaj jedyną (jeszcze) bezdzietną lambadziarą ? 🤣😅 I to po 30tce? 🤯🤔

Z tego co gdzieś czytałam powyżej 1000 przyrasta wolniej i raczej trzeba polegac na USG niż na wynikach bety.

Przytulam wirtualnie, trzymam kciuki i wysyłam ciepłe myśli 😘 wiem jak jest... Ja na pierwsze USG weszłam prawie z płaczem, lekarka zapytała 'czy USG wczesnej ciąży?' a ja 'chyba już niestety nie' i głos mi się załamał. Przed drugim, w oczekiwaniu na serduszko też pewnie będę zestresowana... A później znów... I tak do końca...

Czy jestem tutaj jedyną (jeszcze) bezdzietną lambadziarą ? 🤣😅 I to po 30tce? 🤯🤔
Dziękuję Kochana za swola otuchy.!! 😘

I nie. Nie jesteś jedyną lambadziara.! Też nią jestem.! 29 lat. Bezdzietna. 🙈😂
 
Trzymam kciuki żeby było tak jak sobie marzycie ❤️ Ja tez jakoś przeczuwam chłopca, ale w domu wszystko różowe wiec byłoby mi łatwiej z druga kobietka 😀 mąż tez już mówi, ze w brzuchu jest siostra 🥹
Ja również trzymam kciuki ❤
Ja zawsze chciałam pierwszego synka a potem córeczkę, tak jak ja miałam. Brat zawsze bronił 😁 ciekawe jak to bedzie
 
Z tego co gdzieś czytałam powyżej 1000 przyrasta wolniej i raczej trzeba polegac na USG niż na wynikach bety.

Przytulam wirtualnie, trzymam kciuki i wysyłam ciepłe myśli 😘 wiem jak jest... Ja na pierwsze USG weszłam prawie z płaczem, lekarka zapytała 'czy USG wczesnej ciąży?' a ja 'chyba już niestety nie' i głos mi się załamał. Przed drugim, w oczekiwaniu na serduszko też pewnie będę zestresowana... A później znów... I tak do końca...

Czy jestem tutaj jedyną (jeszcze) bezdzietną lambadziarą ? 🤣😅 I to po 30tce? 🤯🤔
Ja jeszcze nie mam dzieci i mam 28lat 😁 więc jest nas więcej
 
Dziewczyny pocieszcie bo zwariuje.!!!

Jutro mam wizytę 6t i 3d. Tak bardzo chce serduszko zobaczyć i najlepiej usłyszeć. Ale po ostatniej wizycie na sorze, plamieniu, progesteronie 16 i infekcji grzybiczej boję się tak, że aż mam ataki żołądkowe.... I chce mi się wyć z bezsilności. 28 godz. Zostało do badania. Odliczam każda godzinę... 😢😢😢
No i beta... Przyrost miałam ok. 150% a teraz ostatnio przyrost 88%...niby w normie no ale..

Mam wynik bety. Nie podoba mi się przyrost, spodziewałam się większego.
15.06. - 1384
21.06. - 8007
🥺
Pamiętajcie dziewczyny, że ta beta nie zawsze jest do końca miarodajna i absolutnie nie można spisywać ciąży na straty, bo przyrost nie jest idealnie wysoki! Będzie dobrze

Ja Was doskonale rozumiem, bo w pierwszej ciąży też wszystko przeżywałam, od 6 tc plamienia, luteina, potem problemy z szyjką. Teraz jak nie mam czasu na zastanawianie się, jest mi dużo łatwiej, bo dopóki nic poważnego się nie dzieje, to w sumie nawet nie pamiętam, że jestem w ciąży 🤷‍♀️
 
Witajcie dziewczyny, nazywam się Hanna mam 32 lata, to moja 2 ciąża w pierwszej był syn z 16 lutego urodziłam naturalnie bez komplikacji.
Ostani okres miałam 17.05, okresy mam co 27 dni, zrobilam 3 testy pozytywne, w 4 tygodniu bylam u ginekologa na NFZ tak mnie nastraszył nawet nie zapytał co ile mam okres, na badaniu nic nie znalazł, na gadał głupot i znalazł takie rzeczy, jakbym miałabym zaraz umrzeć, zadzwoniłam do mojego gin prywatnie to zaczął się śmiać z tamtego gin, mówił że to za wcześnie żeby coś zobaczyć, że robiliśmy niedawno badania.Jutro idę do mojego gin prywatnie, strasznie się stresuje miałam zrobić betę i wyszła mi 5049.0 mlU/ml czyli wychodzi z tabeli że 5 tc. Starsznie się boję czy będzie już coś widać, czy jest ok... staraliśmy się z moją połówką ponad 7 miesięcy.
 
Super ze tego krwiaka ju nie ma . W czwartek tez bym chciała to usłyszeć 😀 a to kiedy masz termin wyznaczony ? Ja tez zaczęłam 8 tydzień wczoraj . Ja cały czas myśle ze będzie chłopak mam już dziewczynkę wiec wiadomo ze chciała bym chłopczyka . Ale to już od męża zależy jaki tam gen dał 🤣
Wiesz co, kiedyś klientka coś mi powiedziała. Słyszałaś o afirmacji? Jak nawet nie przypuszczałam, że jestem w ciąży a bardzo chciałam to latałam się za brzuszek i myślałam "część fasolko" I w tym cyklu się udało. Teraz też myślałam w ten sposób: "dobrze, że już nie ma krwiaka I jesteśmy zdrowi". Wiem, głupie, ale zaczęłam w to wierzyć. Może to przypadek, nie wiem. Tylko się ze mnie nie smiejsce 😁
Termin wyliczony mam dokładnie na 4.02 z USG a z miesiączki 5.02 😊 dokładnie to mam 7+2 czyli zaczęłam 8 tydzień 😁 wg lekarza
 
reklama
Dziewczyny pocieszcie bo zwariuje.!!!

Jutro mam wizytę 6t i 3d. Tak bardzo chce serduszko zobaczyć i najlepiej usłyszeć. Ale po ostatniej wizycie na sorze, plamieniu, progesteronie 16 i infekcji grzybiczej boję się tak, że aż mam ataki żołądkowe.... I chce mi się wyć z bezsilności. 28 godz. Zostało do badania. Odliczam każda godzinę... 😢😢😢
No i beta... Przyrost miałam ok. 150% a teraz ostatnio przyrost 88%...niby w normie no ale..

Wiem, co czujesz, ja też się stresuję, wynik powinien być do 16:00. Pociesza mnie myśl, że nie mam na to wpływu i że w pierwszej ciąży ani razu nie robiłam bety, a wszystko było ok :) Trzymam za nas kciuki! :)
 
Do góry