reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

wierze ci kochana. Przez lata starań spotykałam przeróżne historie. Nie raz czy dwa dziewczyny zostawiały po 70-80 tysięcy w klinikach a powody ich niepowodzeń przy zajściu czy poronień okazywały się naprawdę blache. Aż sie nie chciało wierzyć ze ktoś coś przeoczył przy takich kwotach ale jak sie okazywało nie rzadko na diagnozę często trafia sie po latach poszukiwań 😢
Też pierwsze co pomyślałam to immunologia...
A co do historii i klinik... dokładnie tak. Ja też otarłam się o klinikę leczenia niepłodności, poszłam ze stosem swoich badań, po histero i laparoskopii z drożnością i brakowało mi chyba tylko immunologii, miałam nadzieję że mnie pokierują. A tam oczywiście:
-no to wszystko super - zapraszamy na in vitro.
-Ale zaraz zaraz - jakie super, ja chce się dowiedzieć dlaczego nie ma ciąży!
-A to spokojnie, jest wszystko okej, to duza szansa ze in vitro się uda.
- A jak jest problem immunologiczny?
- Jak się nie uda, to wtedy będziemy myśleć.
_ WTF???_ To ja mam wydać kilkadziesiąt tysięcy, przyjmować ogrom leków, ktore nie są obojętne dla organizmu, bo im sie nie chce sprawdzić wczesniej? :| Nie podobała mi się taka ścieżka.
 
reklama
Też się zastanawiałam :D ehhh już widze tyle ładnych rzeczy, a to jeszcze tyle czasu. Ale do obserwowanych już sobie dodaję :D
Ja tez właśnie dużo rzeczy widzę 😂 tylko nie znam płci to nie wiem na co zwracać uwagę. Trzeba czekać. We wrześniu może zacznę już coś kupować. Może w październiku 😊
 
reklama
Do góry