reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Tak, miałam zestaw saszetki + tabletki i NAC od 5 dc 3xdziennie. U mnie dziś już beta ponad tysiąc, tylko prog marnie bo 20,7. W sierpniu wizyta 😊
A dlaczego od 5dc? Akurat w tym czasie kupiłaś i tak zaczęłaś przyjmować czy jest jakieś wskazanie by tak zacząć? 😌
Edit: już znalazłam info, ze NAC przyjmuje się w konkretne dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć.. powiedzcie mi ...wyczytałam że ten duphaston może zablokować owulke .mam to wziąść od 16 dc .Z tego co zrozumiałam to jeśli np pecherzyk do 16 tv nie pęknie A miał by zamiar pęknąć 17dc A ja już 16 tv wezmę 2x1 duphaston to pecherzyk co?Nie pęknie wogole,może zrobić się z niego torbiel?
Bo tak teraz o tym myślę i zastanawiam się czy nie robić testów owulki .tylko nie miałam nigdy z nimi nic wspólnego i nie orientuje się czy mozna im ufać...może podpowiecie coś na ten temat...
 
Cześć.. powiedzcie mi ...wyczytałam że ten duphaston może zablokować owulke .mam to wziąść od 16 dc .Z tego co zrozumiałam to jeśli np pecherzyk do 16 tv nie pęknie A miał by zamiar pęknąć 17dc A ja już 16 tv wezmę 2x1 duphaston to pecherzyk co?Nie pęknie wogole,może zrobić się z niego torbiel?
Bo tak teraz o tym myślę i zastanawiam się czy nie robić testów owulki .tylko nie miałam nigdy z nimi nic wspólnego i nie orientuje się czy mozna im ufać...może podpowiecie coś na ten temat...
Polecam chodzic równolegle na monitoring owulacji do gina, wtedy dowiesz sie czy testy ci wychodza. Ale niestety zawsze i tak istnieje ryzyko ze sie pomyla🤷‍♀️
Ja akurat sobie chwale i mi wychodza 🙂
 
U mnie ten cień z rana wyglda tak
 

Załączniki

  • 9401D6E2-8A45-44EF-B033-95D5FD651050.jpeg
    9401D6E2-8A45-44EF-B033-95D5FD651050.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry