reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,
Na kilka lat się trzeba zobowiązać?? Woow, ja przez klienta łka lat gdy zmieniałam pracę to myślałam o ciąży i te pierwsze miesiące się zabezpieczaliśmy na próbnym okresie
O rany, miałabym ciężki dylemat. Chociaż u mnie to też kwestia tego, że nie mam jeszcze dzieci i naprawdę nie wiem, co bym zrobiła.

Jakbym nie miała dzieci wybór byłby prosty. Nigdy nie poświęciłabym macierzyństwa dla kariery, ale jako że dzieci już mam ;)
W teorii nie musiałabym - nie napiszę tutaj o co dokładnie chodzi, bo to raczej osoba którą każdy z was zna (pracuję w mediach). Jako że to by by była tylko kosmetyczna zmiana to umowę bym miała nadal na nieokreślony, wszystkie dodatki co mam, przeszłabym z urlopem itd. Jedyne co to większa pensja (ale ja już i tak dużo zarabiam) i przede wszystkim nowe obowiązki, dużo, mogłabym się wykazać, wpis do CV też piękny, otworzyło by się przede mną wiele dróg, które dały by mi super doświadczenie. Tylko to się wiąże z tym, że musiałabym być 100% dla pracy, to na pewno skończyło by się nadgodzinami, dużo wyjazdów służbowych, dużo bycia 24h/7 pod telefonem. Jakbym zaszła w ciąże pewnie by dramy nie było, pewnie by szybko znaleźli kogoś na zastępstwo - tylko ja nie jestem taka. Nie umiałabym po miesiącu pracy powiedzieć tej osobie, że sorry zaszłam w ciąże i zaraz mnie nie będzie :p
 
reklama
czuje się dobrze. Aktualnie 22+1 i czekamy na Przemka 🙂 po drodze trochę nieszczęść było bo odszedł nasz piesek po 13 latach, zmarł teściu, dziś babcia 😥 i tak liczymy że narodziny synka przełamia ta zła passę.
Ojej strasznie mi przykro 😢
Ale cieszę się że czujecie się dobrze 😘
Nie mam czasu to zaglądać a tak bym chciała wiedzieć co u Was słychać ... Mam tyle zaległości że nie jestem w stanie ich już nadrobić.
 
Ojej strasznie mi przykro 😢
Ale cieszę się że czujecie się dobrze 😘
Nie mam czasu to zaglądać a tak bym chciała wiedzieć co u Was słychać ... Mam tyle zaległości że nie jestem w stanie ich już nadrobić.
nie dziwię się że nie masz czasu bo taki maluch pochlania nasz czas strasznie 🙂
 
czuje się dobrze. Aktualnie 22+1 i czekamy na Przemka 🙂 po drodze trochę nieszczęść było bo odszedł nasz piesek po 13 latach, zmarł teściu, dziś babcia 😥 i tak liczymy że narodziny synka przełamia ta zła passę.
Bardzo mi przykro, ale tak jak mówisz mam nadzieje ze synek już niebawem Wam wynagrodzi te wszystkie smutki ❤
My tym razem spodziewamy się dziewczynki. U nas 25+3 i naprawdę czekam z utęsknieniem na jesień 😀
 
Ojej strasznie mi przykro 😢
Ale cieszę się że czujecie się dobrze 😘
Nie mam czasu to zaglądać a tak bym chciała wiedzieć co u Was słychać ... Mam tyle zaległości że nie jestem w stanie ich już nadrobić.
nie dziwię się że nie masz czasu bo taki maluch pochlania nasz czas strasznie 🙂
Bardzo mi przykro, ale tak jak mówisz mam nadzieje ze synek już niebawem Wam wynagrodzi te wszystkie smutki ❤
My tym razem spodziewamy się dziewczynki. U nas 25+3 i naprawdę czekam z utęsknieniem na jesień 😀

Mega się cieszę, że u was wszystko dobrze ❤️❤️❤️
Czekam na kolejne bobaski :)
 
Bardzo mi przykro, ale tak jak mówisz mam nadzieje ze synek już niebawem Wam wynagrodzi te wszystkie smutki ❤
My tym razem spodziewamy się dziewczynki. U nas 25+3 i naprawdę czekam z utęsknieniem na jesień 😀
super, ja też mam córeczkę w domu i córka to najlepsze co mnie w życiu spotkało 🙂 z syna też się oczywiście strasznieeee cieszę bo to od zawsze bylo moje marzenie 🥰 na kiedy dokładnie masz termin ?
 
super, ja też mam córeczkę w domu i córka to najlepsze co mnie w życiu spotkało 🙂 z syna też się oczywiście strasznieeee cieszę bo to od zawsze bylo moje marzenie 🥰 na kiedy dokładnie masz termin ?
Ja mam termin na 12.11 ale na pewno będę miała cesarkę lub wywołanie tydzień lub dwa wcześniej, bo mam cukrzycę ciążową i tak mi lekarz zapowiedział. A ty?
 
reklama
To chyba u mnie nie będzie parki 🤣 ale najważniejsze że zdrowe. I powiem Wam, że gdyby nie wiek, to może nawet myślałabym nad nr 3🙈

@olka11135 ja dziś dostałam propozycję udziału w projekcie na 1/2 etatu od czerwca przyszłego roku. Zgodziłam się, bo myślę że to taki pchacz do przodu, bo od 4-5 lat mam wrażenie że stoję w miejscu z karierą. Trochę się obawiam, ale...trzymam za Ciebie kciuki ❤️
 
Do góry