reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry,
Miłego dnia dla Was, kciuki za wizytujące mamusie 🙂
U mnie poranki są najgorsze... No nie umiem wstać 🙈 a mam tyle dolegliwości rano że w sumie mogłabym nie wstawać, tylko co z dziećmi 😜
 
Hej, dziewczyny, na wczorajszym USG moja gin rzuciła od niechcenia że mam dwurożna macicę i skomentowała " ten typ tak ma, to nic". Nie przejął się tym, ale wczoraj wieczorem oczywiście zaczęłam czytać... Jestem przerażona... Czy któraś z was też to ma? Czy jestem sama
 
Widzę, że jednak wiele mamusiek wybiera usg+pappa a nawet i badania rozszerzone. To mnie bardzo uspokaja, bo miałam myśli galopujące.

I ogólnie mam poczucie, że nic nie wiem i wszystko jest nowością. 🤣🤣
Ja jednak podjęłam decyzje ze jeśli po usg prenatalnym wyjdzie coś nie tak to zrobię nifty a jeśli z usg będzie wszystko ok to nie będę szukać złych wiadomości. Poczytałam trochę o wskazaniach i w sumie na tej podstawie stwierdziłam ze nie jest w grupie ryzyka wad genetycznych a jeśli dziecko będzie chore to i tak niczego nie zmienie, no jedynie poza opieka porodowa ale w szpitalu w którym będę rodzic ratują nawet skrajne wczesniaki wiec w sytuacji choroby pomoc będzie na miejscu. Przeznaczenia i tak nie zmienie a chciałabym tę ciążę przeżyć w spokoju a nie stresie i nerwach
 
Widzę, że jednak wiele mamusiek wybiera usg+pappa a nawet i badania rozszerzone. To mnie bardzo uspokaja, bo miałam myśli galopujące.

I ogólnie mam poczucie, że nic nie wiem i wszystko jest nowością. 🤣🤣
Przy obu ciążach miałam prenatalne i test pappa. Więc tym razem też zrobię. Ważne jest to żeby pamiętać że to statystyka.
 
Hej, dziewczyny, na wczorajszym USG moja gin rzuciła od niechcenia że mam dwurożna macicę i skomentowała " ten typ tak ma, to nic". Nie przejął się tym, ale wczoraj wieczorem oczywiście zaczęłam czytać... Jestem przerażona... Czy któraś z was też to ma? Czy jestem sama
A o co chodzi z tą dwurożną macicą ?
 
reklama
Do góry