reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
A kiedy zamierzacie poinformować rodzinkę o maleństwie?

U mnie to w ogóle śmieszna sytuacja, bo jestem przy kości, a ostatnio w czerwcu przytyłam z 5kg i parę osób pytało czy jestem w ciąży. No wtedy jeszcze nie byłam. Ale myślę, że teraz nikt nie zapyta 😂
Ja myślałam żeby powiedzieć reszcie rodziny po prenatalnych ;)
Ja to chuda jestem i jak na 11 tc to widać, konieczne zakupy będą bo ciuchy to raczej zawsze dopasowane nosiłam 😄 w jeansy to się żadne nie mieszczę już 🙈
 
Dziewczyny, nie ma sensu prowadzic dalej dyskusji nt zwolnień bo i tak do niczego to nie prowadzi. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje i koniec. Ciekawe, ze nasze kochane panstwo i sam ZUS nas wcale nie okrada, tylko matki w ciąży sa takie zueeee i wyludzaja swiadczenia, zeby jezdzic na wakacje i chodzić do knajp 😂

Jeśli chodzi o adminowanie to chyba po prostu jest to kwestia dodawania i usuwania osób do tego wątku. Nie trzeba robic tabelek :D dobra, jak nie ma chetnych to mogę byc, ale ostrzegam, ze tez mam niewiele czasu, praca i 5 letnia córka skutecznie mi go zabierają, no ale bez sensu, ze kazdy kto chce tu wchodzi i komentuje siejąc zamęt.
Super, że są już dwie chętne. W razie co mogę pomóc przy tworzeniu regulaminu, podpowiedz jak wygląda to na moim innym wątku. Tabelka jest o tyle fajna, że widać ile osób jest na wątku i kto skąd jest🙂
A kiedy zamierzacie poinformować rodzinkę o maleństwie?

U mnie to w ogóle śmieszna sytuacja, bo jestem przy kości, a ostatnio w czerwcu przytyłam z 5kg i parę osób pytało czy jestem w ciąży. No wtedy jeszcze nie byłam. Ale myślę, że teraz nikt nie zapyta 😂
U mnie wiedzą tylko rodzice i teście. Przy najbliższych spotkaniach pewnie będziemy mówić innym.
 
Dzień dobry dziewczyny, ja z samego rano byłam na usg. Ciąża póki co rozwija się prawidłowo, jest starsza o tydzień niż wynikałoby z OM. Z usg 10t3d. Lekarz nie widzi w tym powodu do niepokoju. Cieszę się, bo torbiele na jajnikach się wchłonęły. Teraz tylko wytrwać do prenatalnych, planuję też Nifty. Spokojnego dnia dla Was!
 
Dzień dobry dziewczyny, ja z samego rano byłam na usg. Ciąża póki co rozwija się prawidłowo, jest starsza o tydzień niż wynikałoby z OM. Z usg 10t3d. Lekarz nie widzi w tym powodu do niepokoju. Cieszę się, bo torbiele na jajnikach się wchłonęły. Teraz tylko wytrwać do prenatalnych, planuję też Nifty. Spokojnego dnia dla Was!
a w ktorym tc planujesz Nifty?
 
Dzień dobry dziewczyny, ja z samego rano byłam na usg. Ciąża póki co rozwija się prawidłowo, jest starsza o tydzień niż wynikałoby z OM. Z usg 10t3d. Lekarz nie widzi w tym powodu do niepokoju. Cieszę się, bo torbiele na jajnikach się wchłonęły. Teraz tylko wytrwać do prenatalnych, planuję też Nifty. Spokojnego dnia dla Was!
a który test dokładnie chcesz zrobić?
 
A kiedy zamierzacie poinformować rodzinkę o maleństwie?

U mnie to w ogóle śmieszna sytuacja, bo jestem przy kości, a ostatnio w czerwcu przytyłam z 5kg i parę osób pytało czy jestem w ciąży. No wtedy jeszcze nie byłam. Ale myślę, że teraz nikt nie zapyta 😂
U mnie wie moja mama, siostra i brat no i jego żona. U partnera wie chyba cała rodzina już bo tesciowa tak się cieszy, że każdemu już rozpowiedziała, że będzie babcia. Liczy na wnuczkę bo ma 3 synów i wnuka 🤣
Moja mama tylko tam koleżance się pochwaliła że będzie babcią. Chociaż ostatnio wracam że sklepu i sąsiadka się mnie pyta jak się czuje.. Więc chyba każdy już zaraz będzie wiedział. Mam taką rozgadaną rodzinę.😅
 
reklama
Do góry