reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Moje przyjaciółki wiedzą od testu. Mama i teściowa od tygodnia. Mniej więcej w tym samym czasie powiedziałam synowi (17 lat), choć chciałam jeszcze poczekać, ale nie miałam wyjścia. Wychaczylam na grupie wanienke z przewijakiem za 5 zł I musiał mi pomóc ją wnieść do domu 😅Wiem, że za wcześnie na kupowanie czegokolwiek , ale była okazja 😉Starszy syn jeszcze nie wie, nie mieszka już z nami (20 lat)
i jak reakcja syna ?😀 Między mną ,a najstarszą siostrą jest 21 lat różnicy ...ale mamy ok kontakt 👍🙂
 
reklama
o wow to taki maluszek po przerwie to dopiero wyzwanie.
Ja mam dużo rzeczy po młodszym dziecku cześć przechowywałam u rodziców . A teraz muszę wszystko trzymać w domu bo oni o niczym nie wiedzą a powiedzieli ze skoro nie planujemy już dzieci to nie będą tego trzymać 🤣🤣
Ja się czuje jakbym pierwszy raz w ciąży była. Bardzo dużo się zmieniło przez te 20 lat. Zastanawiam się jakim cudem wychowałam dzieci bez internetu 🤣😉
 
Wodę z cytryną raczej dam radę chociaż ostatnio jak się napiłam do witaj porcelano 😅 ja ani kawy ani herbaty nie pije jakoś mnie nie ciągnie ;/ a tak lubiłam ze 2 kawki sobie wypić w ciągu dnia. A ty miałaś zapalenie pecherza w ciąży ?
Woda z cytryną ale np sama wit c tez jest dobra. Mi lekarka jeszcze poleciła priobiotyk na układ moczowy UroLact. W poniedziełek tez czułam że coś sie zaczyna dziać z pęcherzem i zaczęlam pić herbatę z żurawiny plus ten priobiotyk i jest lepiej. Ostrzegam tylko że jest ochydny w smaku a jest do picia 🤢 Jutro robie badania i zobacze co tam wyjdzie w moczu.
 
i jak reakcja syna ?😀 Między mną ,a najstarszą siostrą jest 21 lat różnicy ...ale mamy ok kontakt 👍🙂
Na początku był trochę zmieszany. Kategorycznie zapowiedział, że on się dzieckiem nie będzie zajmował 😂 Teraz już trochę przetrawił, zobaczymy jak to będzie. On jest bardzo pomocny i lubi dzieci więc myślę, że będzie ok 😀
 
Ja się czuje jakbym pierwszy raz w ciąży była. Bardzo dużo się zmieniło przez te 20 lat. Zastanawiam się jakim cudem wychowałam dzieci bez internetu 🤣😉
Kochana, ja mam niecałe 7 lat różnicy i wszystko, co zalecali przy pierwszym dziecku, było niewskazane przy drugim. Także teraz też zapewni są jakieś nowe zalecenia. I mam nieaktualną wiedzę 🙈 razem damy radę 😁
 
Najlepsze jest to jak jedna położna przy jednym dziecku mówiła jedno, a przy drugim, sama zaprzecza 😂 wiem, wiem, nauka idzie do przodu.
 
Woda z cytryną ale np sama wit c tez jest dobra. Mi lekarka jeszcze poleciła priobiotyk na układ moczowy UroLact. W poniedziełek tez czułam że coś sie zaczyna dziać z pęcherzem i zaczęlam pić herbatę z żurawiny plus ten priobiotyk i jest lepiej. Ostrzegam tylko że jest ochydny w smaku a jest do picia 🤢 Jutro robie badania i zobacze co tam wyjdzie w moczu.
Mi już troszkę lepiej jest, nie czuje bólu przy oddawaniu moczu tylko takie parcie na mocz . Witaminę C biorę i teraz pije ta żurawinę, jutro wyniki badań to się okaże. Dzięki za informacje o tym probiotyki zapytam się mojej pani doktor ;) a ty który tc?
 
Najlepsze jest to jak jedna położna przy jednym dziecku mówiła jedno, a przy drugim, sama zaprzecza 😂 wiem, wiem, nauka idzie do przodu.
Ha, to u mnie dwie różne położne przychodziły pierwszej nocy po porodzie syna. Jedna ze płacze bo mu za zimno, to go pyk w 15 warstw. Dalej płacze przychodzi druga i go rozwija, bo przecież płacze bo mu za ciepło. Przychodziły na zmianę co on tylko zapłakał i tak w kółko 😂🙈 złote kobiety ale kompletnie byłam zagubiona co robić, jeszcze zmęczona po porodzie chyba jakoś trzeźwo nie myślałam żeby zatrzymać to koło 😂
 
reklama
U mnie trochę osób wie 🙊 kilkoro znajomych, moja mama, siostra, tesciowa, no i w pracy musiałam powiedzieć, bo muszę sie troche oszczędzać i mają mi zmienic stanowisko na lżejsze, no i muszą kogos znalezc do pracy do nas... Ale powiem Wam, ze bęben mam taki jakbym byla w 20 tc, zakladam juz spodnie ciazowe i jak mam sweter taki bardziej przylegajacy to każdy sie kapnie 🙊
 
Do góry