reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 22,0 cztery dni przed okresem

reklama
nie rozumiem 😅
Nie świruj :) masz dodatnie testy, dodatnia betę to jeszcze jedno co nasz mieć to nadzieje na to ze naprawdę się udało :)
Czarne scenariusze odłóż nabok
W głębi serca czuje że będzie dobrze ;) wiecie co, czytając niektóry opowieści człowiek wątpi czy wszystko idzie dobrze :) teraz tak trudno zajść w ciążę, a to nasz pierwszy miesiąc starań. Mówiłam mężowi że pewnie nie uda się za pierwszym razem, dlatego zaczęliśmy miesiąc przed ślubem. A tu bach, jesteśmy niecały tydzień po ślubie i niespodzianka. Bardzo się zdziwił. Ja też nie wiedziałam że to tak będzie. :)
 
W głębi serca czuje że będzie dobrze ;) wiecie co, czytając niektóry opowieści człowiek wątpi czy wszystko idzie dobrze :) teraz tak trudno zajść w ciążę, a to nasz pierwszy miesiąc starań. Mówiłam mężowi że pewnie nie uda się za pierwszym razem, dlatego zaczęliśmy miesiąc przed ślubem. A tu bach, jesteśmy niecały tydzień po ślubie i niespodzianka. Bardzo się zdziwił. Ja też nie wiedziałam że to tak będzie. :)
daj znać jak beta :)

Jeśli to Wasz poerwszy cykl starań, to naprawdę nie musisz mówić „teraz tak trudno zajsc w ciaze”. Niektórzy starają się latami, ale jeśli u was to pierwszy cykl to naprawdę nie ma co się nakręcać ze coś może być nie tak.
Daj znać jak będzie wynik i bądź dobrej myśli :)
 
A jeśli beta jest dodatnia i testy też to może przyjąć okres? 💔
To tak nie działa, że może przyjść okres normlanie i skasuje ciążę :)
Ciąża jest i to oznacza, ze nie powinno być okresu ( chociaż czzasami dziewczyny go dostają w ciaży). Jeśli będzie jakiekolwiek krwawienie, to może być to np. cp, może być też ciąża biochemiczna, czyli poronienie, które jest do 6tygodnia - często dziewczyny nawet nie wiedzą, ze są w ciaży, nie zdążą zrobić nawet testu, bo dostają " okres" , także nawet nie wiedziały, zę coś się zadziało.
Może to być krwawienie z nadżerki, może to być ma niski poziom progesteronu, może jakies uszkodzenie tam w środku, np. od brania globulek itd.


Ale sam z siebie okres nie powinien przyjść, jeśli będzie wszystko ok.
 
reklama
Do góry