reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Witajcie kochane, witajcie wszystkie nowe dziewczynki!!!
Ja idę w sobotę do lekarza, musze wiedzieć czy te moje bóle brzuszka są ok, czasem mnie coś tam zakuje, czasm boli tak jak przed miesiączką.nawet w nocy nie do końca przechodzi, mam nadzieję ze wszystko jest ok!!!!!
 
Mnie dziś też zakuło po lewej stronie, ale jak usiadłam to przestało. Nawet poszłam sprawdzić, czy wszystko OK, ale jest dobrze. No i mnie już w szkole dość ostro muliło :baffled::rofl2::blink::nerd:. Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam, bo nie chce iść na zwolnienie, ale jak będe musiała, to pójdę, choć chyba nie będzie tak źle. A wizyta jutro. Mam nadzieję, że zobaczę też serduszko, jak jedna z naszych styczniówek.

Aha, i dziwne trochę pytanko..., Czy każde urządzenie USG (ja będę mieć dopochwowe) ma możliwość strzelenia fotki?? Bo przy pierwszej ciąży byłam u innego gina, to mi dał 4 fotki, a potem zmieniłam lekarza i już wcale nie dostałam.:dry::baffled::-(
 
Witam milutko wszystkie nowe kobitki :)
Ponawiam apel o wklejanie swoich fotek usg. Jak nie macie skanera wystarczy zrobić fotkę fotce ;) aparatem cyfrowym i tez wsio widać.

Pysiu nie mam pojęcia jak to jest z urządzeniami USG, zawsze jestem w takim szoku :), że nic innego nie widzę tylko ekranik i nigdy nawet nie zauważyłam skąd ten gin wyciągał te zdjęcia!


 
pysia25 - to nie zalezy od głowicy, tylko od tego, czy aparat USG ma drukarkę czy nie. Niektóre stare typy nie mają.
 
Xanton niestety dane jest mi przeżywać taki sam stres jak Ty:-( Jestem po wizycie u gina i nie widać jeszcze pęcherzyka ciążowego:-( strasznie się boję:-(
 
Kochana Madziu!
wiem, że się boisz... ale naprawdę trzeba jeszcze poczekać. Lada dzień fasolka może być widoczna na usg. Jeśli owulacja była opóźniona to może być za wcześnie aby maluch był widoczny.
Trzymam mocno kciuki :)
 
Kochana Madziu!
wiem, że się boisz... ale naprawdę trzeba jeszcze poczekać. Lada dzień fasolka może być widoczna na usg. Jeśli owulacja była opóźniona to może być za wcześnie aby maluch był widoczny.
Trzymam mocno kciuki :)

melody6 modlę się by było jak piszesz... tym bardziej, że w połowie cyklu przeżyłam ogromny stres i smutek (zdechł mi ukochany pies - zupełnie nieoczeiwanie), może przez ten stres przesunęła mi się owu.
Ale jak wytrzymać ten tydzień do kolejnego usg?:-(
 
Stycznioweczki.. w imieniu Sierpniowek gratuluje Wam!!!!!! Upojnych i spokojnych 9 miesiecy!!:-)
Magda a moze zrob badanie beta Hcg w szpitalu mozesz bez skierowania, koszt ok 33 zl, wyniki w ciagu godziny!! Lekarz nie widzial zarodka czy pecherzyka, bo to roznica....??
 
reklama
Magda a moze zrob badanie beta Hcg w szpitalu mozesz bez skierowania, koszt ok 33 zl, wyniki w ciagu godziny!! Lekarz nie widzial zarodka czy pecherzyka, bo to roznica....??

niestety nie widać pęcherzyka:no:
a jutro idę na badanie bety... niestety u nas się najkrócej czeka dobę na wynik:-(
 
Do góry