reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Bete robiłam <2.30 5 tyg po stosunku , ale na jednym forum kobieta była w lutym w ciazy a w marcu beta ujemna, więc nie wiem jescze wybiorę się do ginekologa bo okres mi się spóźnia
Nie wiem skąd wystrzasnelas ze w lutym była a w marcu ujemna. czy ktoś tej kobietę tą ciaze potwierdził?
 
reklama
Chyba dostałam ciazy urojonej , skoro nic mnie nie przekonuje ale jednak brak okresu i to że kobiety miały ujemne wszytsko a pecherzyk ciazowy pojawił im się dopiero później więc może za wczas wszytsko zrobiłam
 
Nie wiem skąd wystrzasnelas ze w lutym była a w marcu ujemna. czy ktoś tej kobietę tą ciaze potwierdził?
Tak , miała <1 , i zdrową ciążę, na innym forum tak pisało możesz sobie nawet wpisać ,, czy ktoś miał bete ujemna a jednak był w ciąży ,, i kobita właśnie tam napisała że w lutym była na początku a w marcu nic beta równa <1
 
Chyba dostałam ciazy urojonej , skoro nic mnie nie przekonuje ale jednak brak okresu i to że kobiety miały ujemne wszytsko a pecherzyk ciazowy pojawił im się dopiero później więc może za wczas wszytsko zrobiłam
Kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Kiedy ostatni stosunek?
jeśli bylas u ginekologa po 6 tygodniach po stosunku to raczej nie ma możliwości zeby tej ciazy nie zauwazył.
 
Kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Kiedy ostatni stosunek?
jeśli bylas u ginekologa po 6 tygodniach po stosunku to raczej nie ma możliwości zeby tej ciazy nie zauwazył.
Ostatni stosunek 7 tyg temu , tamtą miesiaczka trwała 2 dni jeden dzień obfita drugi plamienie i się skończyła, a ta teraz co miała przyjść nie przyszła ...
 
Tak , miała <1 , i zdrową ciążę, na innym forum tak pisało możesz sobie nawet wpisać ,, czy ktoś miał bete ujemna a jednak był w ciąży ,, i kobita właśnie tam napisała że w lutym była na początku a w marcu nic beta równa <1
podaj mi link, bo nie widzę tego.
czemu się doszukujesz u siebie ciazy? Ja bym poszła do jeszcze innego ginekologa dla świętego spokoju i poprosiła o tabletki wywołujące okres.
 
Ostatni stosunek 7 tyg temu , tamtą miesiaczka trwała 2 dni jeden dzień obfita drugi plamienie i się skończyła, a ta teraz co miała przyjść nie przyszła ...
Ostatni stosunek 7 tygodni temu, miesiączka przyszła.. później stosunku nie było? A ty myślisz ze jesteś w ciąży?
Nie rozumiem czemu się tak uparłaś tej ciąży?
 
podaj mi link, bo nie widzę tego.
czemu się doszukujesz u siebie ciazy? Ja bym poszła do jeszcze innego ginekologa dla świętego spokoju i poprosiła o tabletki wywołujące okres.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230201-170917_Chrome.jpg
    Screenshot_20230201-170917_Chrome.jpg
    171,2 KB · Wyświetleń: 45
Ostatni stosunek 7 tyg temu , tamtą miesiaczka trwała 2 dni jeden dzień obfita drugi plamienie i się skończyła, a ta teraz co miała przyjść nie przyszła ...
No to tymbardziej nie. Ja z mezem po stosunku 31.12/1.01. A wczoraj byłam u ginekologa i ciaza 6ciotygodniowa.
wiec nie ma szans zeby u Ciebie nagle wyskoczyła ciaza...
 
reklama
Do góry