reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czyli to jednak po poronieniu spada tak? 😔
Przykro mi. Ale jest nowy rok, nowe nadzieje i wierzę, że niedługo wyjdzie słońce

Niestety :( Boję się, że znowu nie będzie nam się udawało i kolejne starania znowu będą trwały ponad rok… Z drugiej strony wielu dziewczynom tutaj dość szybko udawało się zajść w koleją ciąże, no zobaczymy :(
 
reklama
Niestety :( Boję się, że znowu nie będzie nam się udawało i kolejne starania znowu będą trwały ponad rok… Z drugiej strony wielu dziewczynom tutaj dość szybko udawało się zajść w koleją ciąże, no zobaczymy :(
tak, nam też szybko się udało. Po mojej stracie w 5 miesięcu ciąży musieliśmy poczekać 3 miesięce ale zaszłam w 2 cyklu jak dostaliśmy zielone światło i po kolejnym poronieniu też w 2 cyklu. Więc szybciutko.
 
Dziewczyny zostalo mi kilka nieruszonych opakowań neoparin 0,4 po ciąży. Gdzie je mogę oddać? Może ktoś z was potrzebuje ? Oddam za darmo😊 w ciąży i tak nic za nie nie placilam a wiem że niektóre muszą brać już przed a chyba nie jest to refundowane.
Cześć:) jeśli aktualne to ja chętnie wezmę. Jestem w 19 tyg i muszę brać dk końca ciąży. Niestety nie przysługuje mi refundacja.
 
Dziewczyny, po poronieniu walczyliśmy 8 miesięcy o ciążę.
W tym miesiącu mieliśmy mieć wizytę w poradni, ale musimy ją odwołać 😍.
Chciałabym tchnąć w Was nadzieję.
I choć bardzo ucieszyły nas dwie kreski, to radość jest przytłumiona.
Nie potrafimy jeszcze w pełni cieszyć się.
To dopiero początki i niestety, wiemy, że wszystko może się zdarzyć.

Trzymam za każdą z Was kciuki🍀✊🏼!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, po poronieniu walczyliśmy 8 miesięcy o ciążę.
W tym miesiącu mieliśmy mieć wizytę w poradni, ale musimy ją odwołać 😍.
Chciałabym tchnąć w Was nadzieję.
I choć bardzo ucieszyły nas dwie kreski, to radość jest przytłumiona.
Nie potrafimy się jeszcze w pełni cieszyć się.
To dopiero początki i niestety, wiemy, że wszystko może się zdarzyć.

Trzymam za każdą z Was kciuki🍀✊🏼!
Super gratulacje ❤️🥰
 
@Chattahoochee co tam u Ciebie? Jesteś już po porodzie?
A dziękuję, że pytasz. Nie, jeszcze nie, ale już bym chyba wolała być po, bo jest mi już ciężko 🙄 jeżeli do 16.03 nic się nie wydarzy, a wtedy mam też wizytę, to dostanę skierowanie do szpitala ze względu na wagę tego małego potworka. Aczkolwiek mam nadzieję, że sam zechce wyjść 😁
A u Ciebie jak?
 
A dziękuję, że pytasz. Nie, jeszcze nie, ale już bym chyba wolała być po, bo jest mi już ciężko 🙄 jeżeli do 16.03 nic się nie wydarzy, a wtedy mam też wizytę, to dostanę skierowanie do szpitala ze względu na wagę tego małego potworka. Aczkolwiek mam nadzieję, że sam zechce wyjść 😁
A u Ciebie jak?
To już bliżej jak dalej 🥰 ale fajnie. Życzę Ci szybkiego, łatwego i bezpiecznego porodu.

U mnie już nawet dobrze pogodziłam się okrutnym losem jaki mnie spotkał, bo nic na to nie mogę poradzić. W lutym wróciłam do pracy i jakość leci dzień za dniem. Przegadaliśmy z mężem temat dziecka i spróbujemy jeszcze raz. Za miesiąc idę do immunologa i zobaczymy co mi powie i zleci do badań.
 
reklama
To już bliżej jak dalej 🥰 ale fajnie. Życzę Ci szybkiego, łatwego i bezpiecznego porodu.

U mnie już nawet dobrze pogodziłam się okrutnym losem jaki mnie spotkał, bo nic na to nie mogę poradzić. W lutym wróciłam do pracy i jakość leci dzień za dniem. Przegadaliśmy z mężem temat dziecka i spróbujemy jeszcze raz. Za miesiąc idę do immunologa i zobaczymy co mi powie i zleci do badań.
Mam nadzieję, że tak będzie!

Cieszę się, że próbujecie dalej i jest jakiś plan działania. Trzymam mocno, mocno kciuki żeby i dla Was w końcu wyszło to słoneczko! 😊 U immunologa będziesz pierwszy raz?
 
Do góry