reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Co do wizyty jutro u lekarza - nie mojego. Ma to sens przy takiej becie ? Kawałek do niego mam.. a jak mam jechać i usłyszeć ze mam badać przyrosty to mi się odechciewa..
 
reklama
@Brownie1992 dziękuję Ci za tak wspaniale prowadzony wątek. Pozytywnych testów było wyjątkowo mało, pierwsza strona bardzo ciężka, a dzięki Tobie i Twoim pomysłom na tematy wątek był naprawdę radosny i interesujący. Zamiast utonąć w rozpaczy od tej czerwieni pierwszej strony, naprawdę dobrze się bawiłyśmy, skutecznie odwracała naszą uwagę i myśli od negatywów, dziękuję 😘
 
Dzien dobry dziewczęta 😊
Dziękuję Wam za ten wspólnie spędzony miesiąc. Przykro patrzeć na tą falę czerwieni na pierwszej stronie. Jednak mam nadzieje, że dla każdej z Was wyjdzie słońce i spełni się Wasze marzenie. Dziękuję za każde słowo, które wniosłyście na ten wątek bo to nie ja uczyniłam ten miesiąc znośnym tylko Wy same. 😊
Teraz zapraszam Was na wątek czerwcowy i życzę samych 🍼 na 1 stronie.😉
 

Załączniki

  • IMG_3665.jpeg
    IMG_3665.jpeg
    68,3 KB · Wyświetleń: 106
21dc i była owulacja wtedy 🤷‍♀️
ale to było na 100% już po owulacji potwierdzonej usg? Bo z tego progesteronu wynika, że jeszcze owu nie było podczas tego badania albo był badany już długo po owu - przy czym nie wiem jak to się ma do wysokiego lh. Na logikę to wygląda mi raczej jak przed owu - lh już wysokie, estradiol rośnie (200-300 ma jak jest dojrzały pęcherzyk), prog jeszcze niski
 
ale to było na 100% już po owulacji potwierdzonej usg? Bo z tego progesteronu wynika, że jeszcze owu nie było podczas tego badania albo był badany już długo po owu - przy czym nie wiem jak to się ma do wysokiego lh. Na logikę to wygląda mi raczej jak przed owu - lh już wysokie, estradiol rośnie (200-300 ma jak jest dojrzały pęcherzyk), prog jeszcze niski
To było właśnie w trakcie owu w tym dniu albo następnym była. Nie chodzę już do tego lekarza… przepisał mi jeszcze tabletki ja prolaktyne bo miałam podwyższona a teb następny kazał odstawić bo mówi ze jak mnie może faszerować skoro tu się nic nie dzieje 🤦‍♀️ i faktycznie wczoraj badałam prolaktyne i książkowa
 
reklama
To było właśnie w trakcie owu w tym dniu albo następnym była. Nie chodzę już do tego lekarza… przepisał mi jeszcze tabletki ja prolaktyne bo miałam podwyższona a teb następny kazał odstawić bo mówi ze jak mnie może faszerować skoro tu się nic nie dzieje 🤦‍♀️ i faktycznie wczoraj badałam prolaktyne i książkowa
aaaa, no to prog z tego co się orientuję rośnie po pęknięciu pęcherzyka - pojawia się ciałko żółte, prog rośnie, jak w 7dpo wynosi więcej niż 3, to to potwierdza owulacje. W takim razie to badanie nic nie wnosi do diagnozy niedomogi lutealnej, bo niedomogę lutealna się diagnozuje tak, że potwierdza się owu na usg i robi się trzy pomiary proga dzień po dniu, między 5 a 9dpo z tego co kojarzę, ktoś chyba pisał, że najlepiej 6, 7, 8 dpo. Nie wiem czy w ogóle da się choćby podejrzewać niedomogę lutealną po wyniku proga robionym w dniu lub dzień przed owu
 
Do góry