sysiasia44
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 24 Czerwiec 2023
- Postów
- 842
Prenatalne można od 11+1 do 13+6
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Kiedyś tu pytałam to dziewczyny pisały, że lepiej od 12 iść bo większy płód i lepiej widać.Prenatalne można od 11+1 do 13+6
Tak bo tak najlepiej. Lekarze mówi mi zawsze im większe bobo tym lepiej ocenić anatomięKiedyś tu pytałam to dziewczyny pisały, że lepiej od 12 iść bo większy płód i lepiej widać.
Mnie teżDziewczyny, forum mnie ostatnio tak pochłania, że nic mi się nie chce![]()
Siedzę w domu i zamiast coś ogarnąć to pisze, to już uzależnienie![]()
Ja używam balsamu brązującego z firmy Only Bio, mają naturalne kosmetyki.A samoopalaczem można się smarować?
Bo w sumie ja się smaruję a nawet nie wiem czy można![]()