reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Kurczaki dziewczyny nie rozlazcie sie.Albo zniakajcie bez slowa jak niektorym juz sie zdarzalo... :-D
Nutka bardzo mi przykro,ze czujesz sie lekcewazona.Ja tam jestem ugodowy czlowiek i nie przejmuje sie takimi sprawami.Zadaje pytania do skutku jesli chce uzyskac odpowiedz...:tak:

A tak a'propos czy ktoras wie co z tymi owocami morza?Osobiscie przepadam za tymi wszystkimi zyjatkami wodnymi :tak: mmmmm.... :-) Ale kiedy dziecko mogloby sprobowac?Nie chce dawac malej teraz zadnej krewety!takze uprzedzam ewentualne sprzeciwy-az tak mi jeszcze nie odbilo :-)

Albi szatanico a ty na kwietnioweczkach sie tez zaczelas udzielac i juz ustawiac wszystko po swojemu :-D Zostaly te 2 fora jakby polaczone za sprawa Masiek...
I jakies takie wcinki teraz sa.W sumie to jakby Masiek byla facetem to swietny material na meza!Wrazliwy,wyrozumialy,otwarty...Tylko ta depresja-ale to sie przeciez da wyleczyc :tak:Ale o masku mialo juz nie byc wiec przepraszam....
 
u nas też dziś wiejeeeeeeee okropnie! cały dzień siedzimy w domku, boję się żeby małej nie przewiało, bo kilka dni temu skończyla antybiotyk i nie chcę kolejnej choroby :-( a że siedzimy w domku to marudzi i marudzi...uffff...
 
afera za afera, ka32sia, zmykaj do siebie masz racje, tylko podburzasz wszystko, jeśli na mnic nie zrobiła do cholery to mamy prawo być za nią i ja wspierac! odczepcie sie od styczniówek,
 
Nutka czasem sie zdarzy ,ze ja nie jestem z w stanie zapmietać co która napisała ale staram się odpowiadać na pytania
Szczypi nie mam pojęcia jak z owocami morza jest:confused::confused::confused::confused:
Wiem tylko ,ze według nowego schematu żywienia ryba jest po 6 miesiącu-nawet alergolog mi to mówiła
 
Hmmmm.....No to z wielka radoscia zaczne zarazac malizne moja wieeelka miloscia do ryb! :-D

Kurczaki jakis zamet sie szerzy tu ostatnio.Mnie to tak naprawde nawet troche bawi.Nie sama sytuacja tylko cale to zamieszanie.Jakos sie zaczelo wszystka platac i suplac :-D Troche wiecej dystansu dziewczeta!Nie mozna traktowac forum tak niebezpiecznie powaznie!Przeciez to ma nas odprezac a nie przeciwnie...:tak:
 
reklama
afera za afera, ka32sia, zmykaj do siebie masz racje, tylko podburzasz wszystko, jeśli na mnic nie zrobiła do cholery to mamy prawo być za nią i ja wspierac! odczepcie sie od styczniówek,
No właśnie,nawet jak coś innym nie pasuje.Zostawcie już ten temat i piszmy nadal o swoich dzieciaczkach i co tam jeszcze we własnym gronie a nie żeby ktoś tu się wcinał.
 
Do góry