Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Eeej spokojnie, jeszcze tyle potencjalnych serdyszek na grudzień jest możliwych. Nieustająco trzymam kciuki.Kurde dziewczyny to serio nie tak mial sie rozpoczac ten grudzien! Jesli listopad i grudzien bedzie slaby, to sorry, ale styczen musi byc pelen serduszek! Prosze zaplanowac w grafikach urlop na plodne i nie wychodzic z lozka!![]()
Ja się pierwszy raz w życiu modle zeby okres przyszedł szybko żebym się wyrobiła z inseminacja przed świętami bo w innym wypadku płodne wypadną w święta jak będę mieć gości na kilka dni na noc… a to będzie wyzwanie z naszym psem (nie wiem czy kiedyś wspominałam że mam psa). Więc się plamienie rozkręca i teraz to trzymamy kciuki żeby okres się rozkręcił.Kurde dziewczyny to serio nie tak mial sie rozpoczac ten grudzien! Jesli listopad i grudzien bedzie slaby, to sorry, ale styczen musi byc pelen serduszek! Prosze zaplanowac w grafikach urlop na plodne i nie wychodzic z lozka!![]()
O jejku jak miło
O jejku jak miło![]()
dziękuję
Dorka trzymam kciuki![]()
Oczywiscie, ze jest duzo mozliwosci jeszcze, ale ten poczatek mial tak z buta wjechac!Eeej spokojnie, jeszcze tyle potencjalnych serdyszek na grudzień jest możliwych. Nieustająco trzymam kciuki.
Wbrew logice, ale trzymam kciuki, zeby ten okres szybko sie rozkrecil!Ja się pierwszy raz w życiu modle zeby okres przyszedł szybko żebym się wyrobiła z inseminacja przed świętami bo w innym wypadku płodne wypadną w święta jak będę mieć gości na kilka dni na noc… a to będzie wyzwanie z naszym psem (nie wiem czy kiedyś wspominałam że mam psa). Więc się plamienie rozkręca i teraz to trzymamy kciuki żeby okres się rozkręcił.
Może listopad i grudzień kiepsko bo jest mniej słońca? Już wymyślam xD