reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
ja rzoniez zazdroszcz jagna :-) super to wygląda :-)

ewus chodzik schowalam jak wtedy rozmawialysmy i nawet teraz juz go w domu nie ma bo mi tylko miejsce zajmowal, chodzi raz albo dwa razy wtygodniu u moich rodzicow w chodziku a w domu nie ma chodzika juz dawno dawno, wierze ze zacznie raczkowac zaniedlugo bo stanie w lozeczku idzie mu juz calkiem calkiem :-) przy meblach nie staje bo nie umie do nich sie dostac niestety bo kazda proba podniesienia konczy sie placzem i lezeniem na brzuszku.... niestety, wiec nadal licze ze przestanie wkoncu plakac i zacznie przekladac placz na dzialanie :rofl2:

my witamin nie dajemy juz od jakis 5 miesiecy lekarz powiedzial ze nie trzeba, poniewaz wszystkie witaminy ma w posilkach zawarte ,teraz dostaje tylko sporadycznie wit. C
 
Dziewczyny dziękujemy za pochwały. Wasze skarby też za niedługo pójdą, tylko odwagi;-) im jeszcze brakuje.
Ja chora w nocy wymiotowałam, rano ciąg dalszy tylko biegunka do tego doszła, typowa grypa jelitowa. Martwię się o Celinkę czy nie złapie ode mnie, bo to by była tragedia. Gdzie ja to świństwo złapałam to nie wiem:confused:
 
Jagna, tez mam nadzieje ze Celinka sie od ciebie nie zarazi! Thomas jest raczej delikatny przez to ze jest wczesniakiem, ale prawie miesiac temu moj maz przyniosl jakiegos wirusa, zarazil mnie, a maly mial przez 2 dni lekki stan podgoraczkowy i katarek i tyle. Martwilam sie, ze to moze byc cos powaznego, bo mnie trzymalo 2 tygodnie, a malemu prawie nic nie bylo!
 
witam.
Jagna super chodzi celinka .moj brat migal samodzielnie jak mial osiem miesiecy.
a kamilek robi sie maly uparciuch .wstaje przy meblach i sie puszcza i jak chce go przytrzymac to odpycha mnie i placze .Aga super ze wikus juz siada. pamietaj ze niekazde dziecko raczkuje niektore od razu chodza i dopiero wtedy zaczynaja na czworaka. a niektore wogole nieraczkuja. zwroc uwage co najbardziej przyciaga jego uwage niewiem jakas zabawka butelka garnek cos co lubi
i poloz to z daleka od niego tak zeby to widzial ale zeby niewidzial ze ty to tam kladziesz bo bedzie sie domagac zebys mu to podala
i zobaczysz ze wkoncu popelznie po to.
 
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i Bartoszka na kolejną miesięcznicę!!!:-):-):-)

U nas Kubę coś opętało nie mam już siły po prostu płacze i marudzi płacze i marudzi a ja już nie wiem co mam robić...Pomocy!!!A mąż mnie wkur....na dodatek i w tej chwili to bym się z nim najchętniej rozwiodła!
 
A mój mały rozrabiaka dziś znowu sam zszedł z łóżka i przyraczkował do mnie do kuchni.I niedawno jakaś baba roznosząca kosmetyki go obudziła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok: WAriatka,a pewnie taK ŁAdnie by spał.
a tu karmi mnie i Zuzię rogalem
 

Załączniki

  • PA230088.JPG
    PA230088.JPG
    412 KB · Wyświetleń: 16
  • PA230090.JPG
    PA230090.JPG
    409,5 KB · Wyświetleń: 15
jagna- slicznie chodzi Celinka:tak:
moja zrobi z trzy cztery kroki i bęc na pupe:-) i się rzuca bo wie że my ją łapiemy;-) o raczkowaniu nie ma mowy, chyba ominie ten etap...
co do witamin to ja daje tylko wit d3, coprawda niektore soki są z dodatkiem 7witamin.. ale teraz kupiłam sokowirówke i robie sama soczki i deserki dla wiki, musze powiedziec ze to super sprawa:tak:
 
reklama
my mamy 4 zęba :-) wkońcu sie przebił :-)

kasiu moze masz racje ale chialabym zeby raczkowal, no a jesli nie to przeciez na sile go nie zmusze go raczkowania. i jest tak jak mowisz jak tylko cos przed nim poloze to chile patrzy patrzy a zaraz placze zeby mu to podac !!!
 
Do góry