reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
my już po szczepieniu, Kubuń dzielny był. Jeszcze za 1,5 mies prevenar i luzik.
cały czas myślałam, że on taki wielki a tu prosze jakieś 12 kg. Kubul waży niecałe 8kg (ale nie jestem pewna czy dobrze go zważyli) i ma 71 cm.
brawo za odwage dla Kubusia, waga bardzo ladna

No właśnie ja tez tak słyszałam, ale ona uwaza ze on za mało wazy jak na swój wiek. Tylko ze on jak sie urodził to miał 2500 a jak wychodzilismy ze szpitala to 2400 wiec zawsze myslałam ze łądnie sobie wazy tak akurat i łądnie przybiera, no ale okazało sie ze siię myliłam :baffled:

Agacia, nieprzejmuj sie co mowi pediatra, Mati ladnie przybiera, proporcjonalnie do swojej wagi urodzeniowej i to jest najwazniejsze, kazde dziecko jest inne
wogole jakas nawiedzona ta Twoja pediatra:szok:

Dziewczęta a dajecie już maluszkom codziennie cos glutenowego i mięsko??

z mieskiem bywa roznie a gluten mam zamiar podac jutro, do gotowego deserku dodam 2 biszkopty i bede obserwowac


moja ksiezniczka urodzila sie z waga 3330 a teraz 8200 wiec przybrala 4870
 
Gluten i mięsko codziennie, nawet zastanawiam się czy to dobrze tak codziennie wcinać mięsko:)
Dajecie już jogurty?
Ja dałam Misiowy Jogurcik i wysypało go, potem dałam Danone biszkoptowy tez była wysypka, a przedwczoraj dałam mu troszkę ryżu na mleku z OSM z Czarnkowa i jest ok.
 
reklama
ooo! to widzę, ze tylko my tak ubogo jadamy. Bo gluten to w mikroskopijnych ilościach co któryś dzień i mięsko też nie codziennie, a jogurtów to w ogóle nawet o nich nie pomyślałam.
Ale dziś będzie kisielek domowy z jabłuszkiem po zupce brokułowej z indykiem.

Tylko ja isę martwię, ze to moje dziecie nie moze się spokojnie wypróżnić. Takie to twarte po tych zupkach a soczków pić nie chce zabardzo.
 
Do góry