reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
hehe.. wcale takie "Ę... Ą" ze mnie nie jest!W firmie często z FŚS sprzedają bilety do teatrów, opery itp dla pracowników z dofinansowaniem więc korzystamy, zawsze to się człowiek odchami trochę! ;-)

Haha wiem wiem, to był żarcik :-p Ale fajnie macie, Pysia Ty też. Strasznie lubię chodzić w takie miejsca, a marzy mi się wypadzik do jakiejś fajnej filharmonii...
nie wiecie, ale śpiewałam parę lat w chórze, który zbierał złoto we Francji dość długo i najlepiej mi się wycisza przy takiej muzyce :zawstydzona/y:
 
Cześć Śnieżynki!

A mi poradźcie proszę, co robicie, jak wam się strasznie strasznie chce jeść słodkie, a nie możecie? Wczoraj dostałam nakaz ograniczenia ze względu na moją wysoką glukozę i nie umiem sobie poradzić:eek: Nigdy nie rezygnowałam ze słodyczy, zawsze uwielbiałam dziennie dużo wchłonąć, a w ciąży ta chęć się jeszcze powiększyła. Ale nie chcę jeść i nie zjem, tylko nie wiem czym ten "głód słodyczowy" mam zastąpić;-)

Ojeeej teraz fotę zobaczyłam :D świetnie wyglądasz, jaka zadowolona imprezówka-mamuśka ;) super

Czytałam o tej diecie cukrzycowej (bo sama przez 2 tyg. ją stosowałam) i tam jest że można krakersy, paluszki, niestety zero słodkiego (wiem, co to znaczy NIE JEŚC, BO SAMA JESTEM UZALEZNIONA OD SŁODYCZY - ALE JAK NIE MOGŁAM, TO NIE KOMBINOWAŁAM), a z owoców to najlepiej jabłko (niedużo) i grapefruit (ten wcale nie wpływa na poziom cukru).
 
Rechot - wyglądasz na zdjęciu zaje.. fajnie. Taka szczęsliwa kobita że szok, no pozadroscić Ci moge tylko, a sukienka extra.

Dziewczynki, ja jadę do taty, do zobaczenia w poniedziałek:-):-):-)
 
Haha wiem wiem, to był żarcik :-p Ale fajnie macie, Pysia Ty też. Strasznie lubię chodzić w takie miejsca, a marzy mi się wypadzik do jakiejś fajnej filharmonii...
nie wiecie, ale śpiewałam parę lat w chórze, który zbierał złoto we Francji dość długo i najlepiej mi się wycisza przy takiej muzyce :zawstydzona/y:
łała rewelacja:szok: nie wiedziałyśmy że taką utalentowaną lutóweczkę mamy na składzie:-):-):-) ja kiedyś grałam na pianinie ale teraz to już tylko na nerwach:-p
 
łała rewelacja:szok: nie wiedziałyśmy że taką utalentowaną lutóweczkę mamy na składzie:-):-):-) ja kiedyś grałam na pianinie ale teraz to już tylko na nerwach:-p

Podejrzewam, że po paru latach krzyków na karaoke na rynku i palenia cygarów głos się już trochę zajechał... :-p:-p:-D
A najlepsze jest to, że jak się poznałam z Andrzejem okazało się, że on między czasie śpiewał 10 lat w męskim hehehe mój szwagier się śmieje czy on był w tych molestowanych "słowikach" :-D

A tak na prawdę to marzy mi się na ślubie w kościele chociaż parę tych mężczyzn żeby zaśpiewali i chcemy coś ruszyć w tym kierunku...
dla chętnych wrzucam mp3 jednego utworu :-p
6 018.mp3
 
reklama
A mnie zgaga męczy:-( Ratunku!!! Już mam dość!
chyba tylko Reni ostatnio próbowałam domowych sposobów ale na ***** się zdały:-(
Podejrzewam, że po paru latach krzyków na karaoke na rynku i palenia cygarów głos się już trochę zajechał... :-p:-p:-D
A najlepsze jest to, że jak się poznałam z Andrzejem okazało się, że on między czasie śpiewał 10 lat w męskim hehehe mój szwagier się śmieje czy on był w tych molestowanych "słowikach" :-D

A tak na prawdę to marzy mi się na ślubie w kościele chociaż parę tych mężczyzn żeby zaśpiewali i chcemy coś ruszyć w tym kierunku...
dla chętnych wrzucam mp3 jednego utworu :-p
6 018.mp3
No no ale zdolna mamusia i Tatuś:-) Synuś już wiadomo jaki talent będzie miał;-):-) Za pare lat usłyszymy o śpiewającej rodzince;-):blink:
 
Do góry