reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Dziewczyny czy wasze dzieci duzo jedzą ?

Bo mój mały dzisiaj to juz masakra jakaś. Zjadł rano gęsta kaszkę około 80 ml, potem 3 łyzeczki obiadku, po drzemce próbowałam mu dac znowu obiadek i zjadł moze ze 4 łyzeczki , wiec zrobiłąm mu kaszkę słodka , zjadł 80 ml około. :-(
 
reklama
moj je o 8 kawaleczek chleba zjajkiem lub szynka lub chlebek i parowke o 11 i 13 cycka o 15 cala miseczke zupki badz obiadek dosc sporo chyba ze zaczyna pluc to konczymy jedzenie o 17 kanapeczka z szynka i o 19 cycka no i w nocy raz badz dwa;-)
 
Dziewczyny czy wasze dzieci duzo jedzą ?

Bo mój mały dzisiaj to juz masakra jakaś. Zjadł rano gęsta kaszkę około 80 ml, potem 3 łyzeczki obiadku, po drzemce próbowałam mu dac znowu obiadek i zjadł moze ze 4 łyzeczki , wiec zrobiłąm mu kaszkę słodka , zjadł 80 ml około. :-(

Agacia u nas tez tragedia z jedzeniem....
przez sen zje mleczko i nad ranem i caly dzien potrafi nic nie jesc...nie liczac pare chrupek, 2-3 lyzeczki obiadku a kaszy w ogole nie chce jeść:sorry::sorry::sorry::sorry:pediatra tlumaczyla nam ze to mozliwe ze przez te powiekszone migdalki:sorry::sorry::sorry:
 
Madzia je tak:
między 7-8 - 160 ml mleka
między 11-12 - około 200 ml kaszki
około 14-15 - jakiś obiadek
około 16-17 - deser lub owoc
18- mleko 120 ml (nie codziennie, czasem je jogurt lub danonka lub kanapkę)
21 - 200-240 ml kaszki
 
Madzia je tak:
między 7-8 - 160 ml mleka
między 11-12 - około 200 ml kaszki
około 14-15 - jakiś obiadek
około 16-17 - deser lub owoc
18- mleko 120 ml (nie codziennie, czasem je jogurt lub danonka lub kanapkę)
21 - 200-240 ml kaszki
Jejku jak ja bym chciała zeby moje dziecko tak jadło :zawstydzona/y:

A obiadek je ładnie? Ile potrafi zjeść?
 
Jejku jak ja bym chciała zeby moje dziecko tak jadło :zawstydzona/y:

A obiadek je ładnie? Ile potrafi zjeść?
U nas tez bywało różnie z tym jedzonkiem, ale ostatnio nie narzekam, je dośc ładnie chyba że coś jej nie pasi, wczoraj np. wciągnęła sporą miseczkę ogórkowej u mojej mamy, a dziasiaj mama zaserwowała jej gulaszową:shocked2: i jadła aż jej się uszy trzęsły
 
Agaciu u nas też z jedzeniem różnie bywa...Ostatnio Fabian w ogóle nie chciał jeść,a jak już to mleko albo kaszkę.A dzisiaj już ładnie jadł.Także ja nie wiem...Może taki ma apetyt i tyle.
 
Bartek zrezygnował ostatnio z jednej butelki mleka i jemy teraz tak:

ok 5-6 - 200ml mleka
ok 9 - 200ml kaszki
ok 12:30 obiadek
po obiadku deserek ( danonek lub owoce )
ok 16-17 - parówka ( mała morlinki dla dzieci ) z kromeczką lub banan lub duży słoiczek owoców z twarożkiem
ok 19 - 260ml kaszki

poza tym jakieś chrupeczki lub ciasteczka
 
reklama
Do góry