reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

nie no ja też już nie nadążam hehe
Maryan trzymaj się dzielnie, odpoczywaj i dbaj o siebie. Trzymamy kciuki, będzie dobrze. Myśl pozytywnie.

właśnie położyłam maleństwo spać i sama dziś padam na twarz. a tu jeszcze pranie...
Ale liczę że niedługo się pogoda poprawi i znów słońce wyjdzie.
Fajnie że tak tylko odrobinę przytyłyście bo ja już mam problem i znów w nic się nie mieszczę. a jutro niestety wyjście i muszę jakoś wyglądać :-(
Na wagę wolę już nie wchodzić już się ostatnio nabijałam że pod koniec to będę wyglądać jak słonica hehe
 
reklama
Ja też już mam problemy z ubraniami, kurczą się :) DObrze że siostra właśnie urodziła to coś mi skapnie. No ale ona siedziala w domu, a ja do pracy coś eleganckiego musiałabym mieć. Niedługo muszę wybrać się na zakupy.
Powiedzcie jak wyglądają i gdzie robią się te przebarwienia w ciąży bo mam na dekoldzie brązowe plamki ale to może łupież pstry bo tata ma i wlazło na mnie
 
Dzięki Dziewczyny za pocieszenie :-)
już wróciłam do domku, uspokoiłam się i postanowiłam się mniej przejmować, a żeby to zrobić po rozmowie z moim bezpośrednim przełożonym, jak on wróci z urlopu idę na zwolnienie, bo nie sądzę, że będą w stanie mi zagwarantować, że już mnie takie stresy nie spotkają :-/

Co do ubranek to ja jeszcze nie mam praktycznie brzucha, przytyłam 0,5kg a nie mieszczę się praktycznie w nic. Muszę sobie kupić pudło przeprowadzkowe i spakować rzeczy w które się nie mieszczę coby mi nie zawadzały i zrobiły miejsce na ciążowe :-)

Polacaespanola - dopiero doczytałam Twoją historię, strasznie Ci współczuję. Przykro mi, że trafiłaś na tak skrajnie nieodpowiedzialnego faceta. Trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko poukładało. Trzymaj się dzielnie i pamiętaj, że Twoje dzieci są teraz najważniejsze i dla nich musisz być dzielna.
 
Fajnie że tak tylko odrobinę przytyłyście bo ja już mam problem i znów w nic się nie mieszczę.

To chyba nie idzie ze soba w parze. Ja obecnie waze 3 kg mniej niz na przed ciaza a tez nie wchodze w nic co wtedy nosilam. Gorzej, bo obecnie nosze dwa rozmiary mniej, a starych biodrowek juz nie zapne.
 
Witajcie Mamusie!
Kurcze, ale macie produkcje:szok: Serio tego watku nie jestem w stanie nadrobic, dlatego tak rzadko sie na nim udzielam, bo nie chce pisac tylko o sobie:no:

Meryan nie rozumiem jak lekarze mogli nie zauwazyc tak wielkiego krwiaka:no: Czasem brak slow do tej naszej sluzby zdrowia:wściekła/y: Dobrze chociaz, ze masz lekarza ktoremu ufasz i ktory jak widac zna sie na rzeczy. A Ty odpoczywaj ile sie da, na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:

Polacaespanola tak mi przykro:-( Nawet nie wiem co napisac, bo nigdy w takiej sytuacji nie bylam i nie jestem w stanie wyobrazic sobie co czujesz. Wiem, ze teraz jest Ci bardzo ciezko, ale czas leczy rany i bez wzgledu na to jaka podejmiesz decyzje odnosnie przyszlosci swojej i dzieciaczkow wierze, ze bedziesz jeszcze szczesliwa:tak: Los wynagrodzi Ci te przykrosci, ktore teraz Cie do dotykaja. Trzymaj sie kochana;-)

Kasiu B mam nadzieje, ze jakos sensownie uda sie rozwiazac ten problem w zwiazku z Twoja aplikacja:tak: A na razie bardzo madra decyzja, nie stresuj sie, wszystko da sie jakos rozwiazac;-)

Jesli chodzi o wage dzieciaczka ja bym sie nie sugerowala tym jacy jestesmy wysocy i grubi, no i jacy sie urodzilismy. Niekoniecznie musi miec to przelozenie na wage naszego dzieciaczka.

Czy ktoras z Was tak jak ja cieszy sie z kg na plusie? Ja moze dzieki ciazy w koncu bede wygladala jak czlowiek:-D Na razie mam 2,5-3kg na plusie. I wreszcie dobilam do wagi 50kg, czyli takiej z jaka zaczynalam ciaze z Filipkiem. Brzuszka jeszcze nie mam, wchodze we wszystkie swoje ubrania. Ciekawe jak bedze dalej:-p
 
Ja powiem tak teraz chudne wiec jestem zawiedziona, a jak zacze tyc to bede wreszcie sie cieszyc, bo mi tobaaardzo trudno przytyc a jak juz sie uda to bardzo szybko trace te kilogramy.
 
Dziewczyny nie nadążam za wami tyle tutaj skrobiecie. Ja dziś w domu bo mały ma gorączke i nie miałam go z kim zostawić. Ja tez czuję się coś nie zadobrze, boli mnie głowa i dziwnie się czuję. Ruchów jeszcze też w sumie nie czuję czasem coś poczuję ale niewiem czy to akurat dzidzia...

Paulinka - tak ważne jest badanie w 20 tyg ciąży. Ja już jestem zapisana mam nadzieję, że gdzies jeszcze cię wpiszą bo jak ja w 13 tyg chciałam iść to nigdzie nie było miejsc ale jakoś się udało. Strasznie się już tym badaniem denerwuję a mam dopiero 25.06. Lekarz mówił, że teraz to badanie pokaże ewentualną wadę serca bo skupia się głównie na tej części - sercu. A jezeli chodzi o 3D i 4D to dodatkowo płaci się około 90 zł Tam gdzie ja idę to nie biorą za to ponieważ nie dają gwarancji ze dziecko bedzie tak ulożone ze uda sie zrobić w 3D albo 4 D jak się uda to zrobią fotki bez dodatkowych opłat.
 
Witajcie srodowo!!!

Wczoraj kupilam takie fajne tampony dla ciezarnych nasaczone wazelina, ktore sie zaklada na basen, zeby sie zadne bakterie nie dostaly. Polecila mi je moja gin i w weekend ide wyprobowac.
Poza tym dzis mam echo serduszka i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak nasza kruszynka urosla :)

Ide poczytac co naskrobalyscie od wczoraj.

Milego dnia!!!1
 
reklama
Witajcie Babeczki!

Ale naskrobałyście wczoraj...ale przebrnęłam.

Polaespanola najgorsze zawieść się na ludziach którym mogliśmy bezgranicznie ufać. Bądź silna, bo masz dla kogo... na pewno przez to wszystko przebrniesz tylko to wymaga czasu.

Meryan jak samopoczucie ? Odpoczywasz ?

anbar czy myślisz że plamienia mogły mieć związek ze współżyciem ?

Paulinka ja takie badania mam standardowo na wizycie wykonywane więc nie muszę się dodatkowo nigdzie na nie zapisywać.

mama2010 trzymam kciukasy za wizytę &&&

Ja wczoraj spędziłam aktywny dzień, dzisiaj leniu****ę.... A JUTRO WIZYTA :-D :-D :-D
 
Do góry