reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hmm no nie wiem nadal nie mogę a załącznik zanetki bez problemu otwieram -hmm
ale to chyba coś na BB - bo przez chwilę nie widziałam swojej odpowiedzi a dopiero jak drugi raz weszłam pojawiła się ! spróbuję jutro -heh
 
Ostatnia edycja:
mój urodzinowy
 

Załączniki

  • P8121940.jpg
    P8121940.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 183
Aguś - ja też nie widzę Twojej foteczki.
Monika - cudna pamiątka!! A zachwyt na twarzyczce starszego rodzeństwa uroczy :-) No i wszystkiego naj na urodzinki :-)
 
100_0178.jpg
+15,5 kg, 96 cm - oby już tak zostało do porodu;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Eeeee tam ... coś się nam tu chrzani na BB, ja żadnego załacznika nie mogę otworzyc. Ale wszystkie brzuszki na pewno cudowne... teraz to już taki wielgachne klopsiki nosimy przed sobą a jeszcze kilka miesięcy temu doszukiwałyśmy się czegokolwiek co by wskazywało na to że brzuszek chociaż trochę urósł :-D Pamiętacie??? :-D
 
ja normalnie otwieram te załączniki-piekne brzuszki..

Fiuufiuu kiedyś dodała identycznie że nie było widać-coś poprawiła i reszta dziewczyn widziała:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry