reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci:-)

Pozazdrścić osiągnięc moja starsza córka w tym wieku równiez mówiła mama tata ,baba>Gabusia nie mówi niestety czasami coś sobie gaworzy jak ma dobry humorek.Próbuje się podnosić co kończy się tragicznie ,bo nie upada na pupę tylko na boki czyli na głowę.Nie chce nadal raczkować choć ustawia się w tej pozycji.Lubi równiez oglądac książeczki szczególnie jak jest piesek albo kotek.

witam sie:)
moja tez niestety nie umie wrocic do lezenia i co chwile obija glowke :-(
ostatnio sie ugryzla w jezyk podczas upadku i lala jej sie krew ;/

za to jak raczkuje i ja gonimy to bardzo jej sie podoba, smieje sie i ucieka :)
 
reklama
Dawno nas tu nie było wiec Patryk zrobił MEGA postępy:-)
Siadać juz siada z pozycji płaskiej jak i również z brzuszka,wstaje przy czym sie tylko da,chodzi posuwajac muzyczny ogródek (nie potrzebuje chodzika),od dzisiaj raczkuje,moze niezbyt wiele ale jednak cos;-)mowic mowi tata,nie,brum brum,no i takie zwylke eeeeeee,bu itp.
 
Gabrysia wczoraj pierwszy raz kawałek poraczkowała ,żeby zebrać paluszka z dywanu.Najlepiej przesuwa się na panelach jest ślisko i jeżdzi na kolanach.
 
WITAJCIE chwalę się wczoraj o 16.35 Kaj zaczął chodzić :-D
Nie wiem ile tu już maluszków biega ale jestem mega dumna.
9 miesięcy i 3 dni- najszybciej z całej naszej trójki.
Przeszedł 4 kroczki i usiadł a potem wstał i jeszcze 2.
Od jakiegoś miesiąca lata przy ścianach i meblach ale nie miałam pojęcia że tak szybko sam popędzi :-D

Musiałam się z wami tym podzielić.
Pozdrawiam
 
Gratki dla Kaja :-) Daga a co poza tym u was? Nic nie piszesz.

Mój Franek też nieśmiało robi pierwsze kroczki :-) Chodzeniem bym tego jednak nie nazwała.
 
Ostatnia edycja:
WITAJCIE chwalę się wczoraj o 16.35 Kaj zaczął chodzić :-D
Nie wiem ile tu już maluszków biega ale jestem mega dumna.
9 miesięcy i 3 dni- najszybciej z całej naszej trójki.
Przeszedł 4 kroczki i usiadł a potem wstał i jeszcze 2.
Od jakiegoś miesiąca lata przy ścianach i meblach ale nie miałam pojęcia że tak szybko sam popędzi :-D

gratulacje serdeczne:) !!!
my czekamy na ta wielka chwile ;)
 
Igunio już raczkuje coraz lepiej, potrafi sam usiąść i pięknie stoi przy łóżeczku.
Mówi też tata i tataś i dużo innych ale jeszcze nie mówi mama a więc z niecierpliwością na to czekam :-)
 
WITAJCIE chwalę się wczoraj o 16.35 Kaj zaczął chodzić :-D
Nie wiem ile tu już maluszków biega ale jestem mega dumna.
9 miesięcy i 3 dni- najszybciej z całej naszej trójki.
Przeszedł 4 kroczki i usiadł a potem wstał i jeszcze 2.
Od jakiegoś miesiąca lata przy ścianach i meblach ale nie miałam pojęcia że tak szybko sam popędzi :-D

Musiałam się z wami tym podzielić.
Pozdrawiam

gratulacje !! moja agata ledwie co chodzi od jednej nogi biurka do drugiej ale przy meblach i krzeselku to smiga jak torpeda !! co chwile walnie na pampers ale zaraz do gory i dalej :D
 
reklama
WITAJCIE chwalę się wczoraj o 16.35 Kaj zaczął chodzić :-D
Nie wiem ile tu już maluszków biega ale jestem mega dumna.
9 miesięcy i 3 dni- najszybciej z całej naszej trójki.
Przeszedł 4 kroczki i usiadł a potem wstał i jeszcze 2.
Od jakiegoś miesiąca lata przy ścianach i meblach ale nie miałam pojęcia że tak szybko sam popędzi :-D

Musiałam się z wami tym podzielić.
Pozdrawiam

Gratki dla Kaja :-) Daga a co poza tym u was? Nic nie piszesz.

Mój Franek też nieśmiało robi pierwsze kroczki :-) Chodzeniem bym tego jednak nie nazwała.

gratulacje !! moja agata ledwie co chodzi od jednej nogi biurka do drugiej ale przy meblach i krzeselku to smiga jak torpeda !! co chwile walnie na pampers ale zaraz do gory i dalej :D

Dziękuję dziewczynki i życzę wam wiele szczęśliwych chwil z waszymi maleństwami.

U nas masakra nie ma czym się chwalić. Duł za dołem dno i muł...
 
Do góry