reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Pianistka - nie wiem jaki temperament ma Twoje dziecko, moje niestety teraz nie usiedzi długo na jednym miejscu i takie zabawki ją nudzą, nie mam żadnej z nich , więc nie pomogę.
Mama - mam podobną tablicę dotyczącą sukcesów nocznikowych, na razie to tylko służy do zabawy, więc ją schowałam...:-D:-D:-D
Wyjatkowa - mi się podobają, czy leżą dobrze na sylwetce nie wiem, bo nie zakładałam... dźinsy ostatnio kupuję tylko ze stretchem... ;-)inne cisną , piją i ogólnie są bee.:-D:-D
 
reklama
A macie jakieś godne polecenia getry lub grubsze leginsy?JA ostatnio ciągle w leginsach ale mi za to najwygodniej w nich.
 
Moja Hanulka nie LUBI bardzo chodzić w buciakach, a co dopiero mówić o butach zimowych. Najchętniej odrazu by je zdjemowała:/
Czy Wasze też tak mają lub miały??
Teraz kupiłam jej zimowe, z wyborem była masakra... wszystkie jej sie rozchodziły na boki, więc kupiłąm jej takie na teraz, nie za duze. Bo tylko w nich umiała zrobić chociaż kilka kroków, bo takto w innych to masakra ...
 
wyjatkowa Ty chyba kupilas takiego laptopa LAPTOP EDUKACYJNY PIESEK E-EDU DLA NAJMŁODSZYCH (1358258145) - Aukcje internetowe Allegro fajny on jest?kupowalas w sklepie czy na necie?bo sie zastanawiam nad nim...daj znac i chyba jakis telefon tez kupilas??daj linka?

co do legginsow to na allegro jest mnostwo cieplych i w rozne wzorki:-)

Asia ja nie mam problemu aby K chodzil w bucikach wiadomo po domu nie chodzi caly czas w usztywnianych ale nie mam problemu jak idziemy na dwor.
 
Tak to ten laptop.Mój mały jak go zobaczył był zachwycony i tylko wtedy niestety.CZasami go weźmie a trzeba otwerać go samemu , bo dziecko jeszcze nie umie przycinąć i podnieść do góry. Nacika ciągle i jeden przycisk i idzie dalej szukać wrażeń. Także u nas się nie sprawdziło :/ Może jakby miał takie przyciski jak w normalnym komputerze... Ehhh no coż. Kupiłam go w Carrefourze.

Co do telefonu mamy ten komórkowy słuchaweczka z FP i tez Patryk ma gdzieś :(

Myślałam o tej kuli co DZiunka pisała.Fajna jest.Właśnie też widziałam kulę w carrefour z simby za 65zł chyba ale 1 szt ciekawe czy została :/
 
chyba jednak ksiazka ładniejsza. Naprawdę ładne ma ilustracje. a babcia myślę,z e ma już dość mojej twórczoście hehe. No i książkę łatwiej kupic :d
 
reklama
CO DLA PRAWIE 6-LATKI???
Mama kupiła Julce matę do tańczenia, chrzestny ciastolinę-lodziarnię, dostanie tez mikrofon + gitarę a co ja mam kupić??? Ona chciałaby samolot barbie,ale mowy nie ma : cena 400 zł, a lalek u nas w bród, domek też niczego sobie. A co Aga kupujesz Pati?
 
Do góry