reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

edyta01

Czekamy na czwarty cud
Dołączył(a)
19 Lipiec 2009
Postów
7 144
Aby sie troche poznac powinnysmy troszke o sobie napisac,proponuje podac :IMIE: EdytaWIEK:28 Lat prawieILOSC DZIECI: Widoczne na suwaczkach :-)SKAD JESTEM:Warszawa/Bristol UkUCZE SIE/PRACUJE ZAWOD:Obecnie zajmuje sie wychowywaniem dzieci,z zawodu FryzjerkaHOBBY:Dzieci TERMIN PORODU:Jeszcze nie wiem :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No wiec będe pierwsza !!! :):) a co mi tam :
Mam na imię Ilona i mam 23 lata :) Mieszkam w okolicach Kielc.Mam wspaniałego synka o imieniu Jaś :) Męża oczywiście także z którym znamy sie 9 lat a jesteśmy małżeństwem 2,5 roku prawie :):) Nie pracuje bo wychowuje synka :) hobby???? czy ja wiem nie mam jakiego takiego ale uwielbiam spędzać czas z Jasiem, patrzeć jak sie rozwija, jak sie bawi , śmieje itd :) Jest dla mnie całym światem :):) :) Terminu porodu jeszcze nie ma, ale byc moze niedługo sie pojawi :) Staramy sie wiec lada moment mam nadzieje ze sie pochwale II kreseczkami !!!!!!!:):):):)Trzymajcie kciuki :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:szok:QTEDrogie Panie chetnie do was dolacze wlasnie zrobilam test i kreski sa dwie!!!!!!!!!!Mam metlik w glowie i dlatego wypowiadam sie z lekka chaotycznie .Mam 32 lata i trzech synow.(Meza tez posiadam)Moj najstarszy ma 9 lat ,a blizniaki 7,5.Narazie nie mam zamiaru nikomu ze znajomych o tym mowic ,a koniecznie musze sie komus pochwalic dlatego wybralam forum.Wedlug obliczen date porodu mam na 8 pazdziernika ,jutro galopuje do lekarza.(jak sie robi suwaczki?)pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:szok:QTEDrogie Panie chetnie do was dolacze wlasnie zrobilam test i kreski sa dwie!!!!!!!!!!Mam metlik w glowie i dlatego wypowiadam sie z lekka chaotycznie .Mam 32 lata i trzech synow.(Meza tez posiadam)Moj najstarszy ma 9 lat ,a blizniaki 7,5.Narazie nie mam zamiaru nikomu ze znajomych o tym mowic ,a koniecznie musze sie komus pochwalic dlatego wybralam forum.Wedlug obliczen date porodu mam na 8 pazdziernika ,jutro galopuje do lekarza.(jak sie robi suwaczki?)pozdrawiam

Witaj :*:* Dołącz do Nas tutaj :):)https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernik-2011-f402/pazdziernik-2011-a-47956/ i tam pogadamy sobie :):):):)

Aha nacisnij na którys mój suwaczek i tam sobie wybierzesz ciążowy wypełnisz dane i potem skopiujesz KOD i zapiszesz go sobie w swoim profilu jakos SYGNATURA :)

Aha co do lekarza to moze poczekaj jeszcze troszke bo to wczesna ciąża i nawet nic nie bedzie widac, :) Chyba ze jakies problemy mialaś z zajsciem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka mam na imię Ania i mam 26 lat.....to będzie moja pierwsza dzidzia...a termin mam na 4 października....:-)
Pracuję w laboratorium przyszpitalnym...i robię jeszcze technika farmacji....
Lubię spędzać czas z moim mężulkiem (krótki staż małżeństwa:p).... jestem maniakiem upalnych dni, zwierzątek i pizzy ...mniam
Mieszkam w okolicach Katowic... i niecierpliwie czekam aż urodzi się moja fasolka.....:-)
 
Witajcie:)
Mam na imię Sabina, lat 28 (do kwietnia niestety), z zawodu jestem polonistką, uczę w szkole średniej i kończę w czerwcu studia podyplomowe z logopedii. Mam szynszylę, kota, psa. Hobby? Mnóstwo: słuchanie muzyki, brzdąkanie na gitarze, czytanie książek, górskie wycieczki, malowanie i robienie biżuterii z modeliny, tudzież makramy, aha i jeszcze czasem szydełkuję:-)
Mieszkam w Tarnowie:)
 
Cześć :)

Mam na imię Ewelina i mam 24 lata. W marcu biorę ślub cywilny (miało nie być ale fasoleczka zmienia wszystko:))), w 2012 kościelny.
Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego a mieszkam w Połańcu. Skończyłam studia w UK i teraz pracuję jako tłumacz angielskiego oraz prowadzę sekretariat.

Termin porodu przypada na 3.10 ale jeszcze nie wiem dokładnie bo jutro dopiero do lekarza. To jest moja pierwsza i nieostatnia fasoleczka:)))

Lubię dobrą książkę, film, melancholijną muzykę.. robię czasem na drutach a najbardziej uwielbiam spędzać czas z tatusiem fasolki:))
 
Witam :)
Mam na imię Agnieszka, w lipcu kończę 26 lat. Mieszkam w okolicy Wadowic. Z zawodu jestem księgową i pracuję w urzędzie i dodatkowo kończę studia - obrona w czerwcu.
Mam już prawie 2-letnią córeczkę Lenkę. Uwielbiam zabawy z moją Lenką. Chętnie spędzam czas z dobrą książkę, niestety ciężko wygospodarować na to trochę czasu przy aktywnym 2-latku;) Termin porodu przypada na 5.10
 
hej!

No to i ja się przywitam:tak:

mam na imię Natalia ma 29lat , kochaną córusię Nadie ma 17 miesięcy , kochanego męża z którym już jestem ponad 10lat w małżeństwie 2.5 roku.
prawdopodobnie mój termin to 11.10 2011 tak samo jak urodziny mojej mamy :-D
 
reklama
Czesc. Mam na imie Ola wyglada na to ze jestem w 3 tygodniu ciazy. Bedzie to moje pierwsze malenstwo i na razie wszystko to sie wydaje dosyc nierealne.... Ciesze sie Edyta, ze mieszkasz w UK (ja tez, dokladnie w Szkocji) bo fajnie bedzie popytac kogos o tutejszy system. Do lekarza ide dopiero w przyszlym tygodniu, ale z tego co wiem da mi tylko numer do poloznej i kaze sie z nia skontaktowac w 9 tygodniu. Wedlug moich obliczen termin bedzie okolo 8 pazdziernika :)

Mam tez pytanie - czy w suwaczkach wpisujecie tydzien ciazy liczony od ostatniego dnia miesiaczki czy od poczecia?
 
Do góry