reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Wiem dlatego ja z tłumacza nigdy nie korzystam , ale myślałam że może coś sklecisz z tego sensownego heheh no ale jak nie to może ktoś jeszcze bedzie umiał pomóc :):)
 
reklama
Witam ssię i ja z wami - strasznie późno dziś:-) No, ale póżno wstałam, potem prysznic i sniadanko.
Nie mam się gdzie i do czego dziś spieszyć wiec sobie poleniuchowalam w lożku:-D
Aniahaven - trzymaj się:-(

Sencilla - fajny mętlik masz z tym tłumaczeniem;-)
Ide sobie zrobić cienką kawkę :-)
 
Hejka
Walcze z porzadkami, pomylam troche, poodkurzalam i zaraz sie wezme za pieczenie ciasta. Uffff troche porobilam i juz jestem do bani :baffled:
Sencilla moze to chodzi ze zleceniodawca/pracodawca bedzie miec wiecej zlecen/pracy ktore beda musialy byc wykonane na tych samych warunkach.
Thehague ja mieszkam w Brabant i oni juz tu troche inaczej mowia, jedna dziewczyne w pracy do dzisiaj tylko 50% rozumie :-D A u sasiadki ostatnio jak byl szwagier z Limburg to nawet moj M. mial trudnosci ze zrozumieniem go :-D:-D
Aniu ja narazie przestalam chodzic bo sie boje ze mi duzy rachunek przyjdzie :baffled: a teraz juz wiem co mam cwiczyc i jak chodzic i juz mniej mnie boli, a wydaje mi sie ze do porodu to i tak ten bol pozostanie, hormony robia swoje :confused2:
ide dalej cos dzialac
 
Hejka

Aniu ja narazie przestalam chodzic bo sie boje ze mi duzy rachunek przyjdzie :baffled: a teraz juz wiem co mam cwiczyc i jak chodzic i juz mniej mnie boli, a wydaje mi sie ze do porodu to i tak ten bol pozostanie, hormony robia swoje :confused2:
ide dalej cos dzialac

no ja mam wlasnie taki plan - zeby po tych fizjo z ubezpieczenia przestac ale samemu cwiczyc choc co 2 dzien - nawet tak rozmawialam z ta terapeutka i powinno byc ok:tak:
Moi juz w szkole znowu a my lenia mamy- maz zadeklarwal sie z zakupami na weekend i obiadem wieczorem wiec nic nie robie - kanapa z Victorem i tv...
Aaaaa... i wieczorem ide do fryzjerki - bo wygladam potwornie a nie zamierzam straszyc na swieta...

pa
 
Aniu no ja z ubezpieczenia tez mam 20 wizyt ale i tak najpierw bede musiala zaplacic eigen risico a my mamy 220 E wiec dlatego dalam sobie spokoj. Wkurzam sie tu na to ubezpieczenie bo zawsze przychodza mi jakies rachunki
 
A ja wypiłam kawusię, nastawiłam zmywarkę i drugą pralkę i poruszając się po mieszkaniu jak japonka w kimonie (drobniutkimi kroczkami) odkurzyłam cały dół.
Ale na zaniesienie prania na piętro nie mam juz sily:no:
Za godzine wróci corka to mi zaniesie koszyk - może i ta druga pralka zdąży się już wyprać.

Co do rehabilitacji to wydaje mi się, że odpłatnośc zależy i od ubezpieczalni i od pakietu jaki się ma wykupiony.
Ja kiedyś miałam Menzis basispakiet i musialam płacić za każdą wizytę bo Menzis wogóle nie refundowała rehabilitacji w basispakiecie.
Natomiast teraz mam VGZ i wiem, że oni refundują do 10 wizyt nawet w basispakiet. Gdybym wiedziala wczesniej, ze Menzis nie refunduje żadnej wizyty to dawno bym już zrezygnowala, a tak to zaplacilam krocie za coś co nosilo szumną n azwę rehabilitacji a z czego nie bylam w ogole zadowolona...
 
Aniu no ja z ubezpieczenia tez mam 20 wizyt ale i tak najpierw bede musiala zaplacic eigen risico a my mamy 220 E wiec dlatego dalam sobie spokoj. Wkurzam sie tu na to ubezpieczenie bo zawsze przychodza mi jakies rachunki


ja mam wlasnie VGZ i mi 8 wizyt refunduja :tak:a reszte to juz bym musiala sama ..i dlatego nie chce korzystac troche poszperalam po necie i znalazlam podobne linki jak ona mnie uczy wiec niezamierzam calkowicie z tych cwiczen zrezygnowac...:-p bede cwiczyc- tak sobie obiecalam bo nie zamierzam cierpiec na starosc...:-D
 
ale sie pogoda popsuła Gdzie te słoneczko Wracaj!!!!!!!!!!

zaczęły mi sie włosy przetłuszczać i musze kupić jakiś dobry szampon z odżywką MOżecie coś polecić?
dzięki
 
reklama
ja osobiscie uwazam ze polaczenie szamponu z odzywka jest obciazeniem dla wlosow i ...mi sie tez tak przetluszaczaly..teraz mam Wella i jestem bardzo zadowolona:tak:
 
Do góry