reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

Madzioolka a kaszkę jakiej firmy dajesz? bo nie chciałabym małej mieszać i podawać kaszke takiej dirmy a budyniek na mleku innej firmy, więc myślałam, żeby pomału schodzić z kaszki Bobovity na rzecz innej, której firma produkuje i kaszki i zwykłe mm

tak,tak trasia ma rację zołzik zawsze coś pysznego i przede wszsytkim urozmaiconego podaje Ediśkowi:tak:
ja małej zrobiłam zupkę z kurczakiem i trochę zjadła (kolejne podejście z moją zupką nie było klapą ale pełnym sukcesem też nie ale zwalam wine na ząbki Emilci bo i gorączkę bidulka miała:-()
 
reklama
martadelka Majka kaszki je z bobovity i nestle, czasem też rosmanowskie babydream, myślę że to nie ma znaczenia większego jaka firma gdy dziecko nie jest alergiczne a chyba Emilce nic nie dolega z tego co kojarzę, chyba że się mylę to przepraszam :)
 
martadelka bobovita, bebilon i bebiko to nutricia, więc ja bym na bebilonie robiła. My dalej szukamy winnego alergii Mai, plmy co prawda bledną, ale jeszcze nie maleją. Na razie Maja na bebilonie ha, jajek nie je, słoiczki też z warzyw i mięs mało alergizujących
 
mrsmoon jeśli plamy bledną to znaczy, że nie działa już alergen=w tej chwili nic jej nie uczula. Plamy potrzebują czasu na zejście, czasem trwa to nawet kilka tygodni. Jeśli pojawią się nowe plamy albo te się zaognią to znaczy, że alergen znów się pojawił. Ja myślę, że to jednorazowa sprawa, być może nic nie związanego z jedzeniem. Trudno stwierdzić.
 
martadelka plamy ma na nóżkach, głównie na zgięciach kolanek i udkach
trasia właśnie zastanawiałam się ile czasu te plamy mogą schodzić, a Ty tu piszesz, że straaasznie długo...Póki co trzymam ją na hippach ze znaczkiem "A" i na bebilonie ha, podejrzewam oprócz jogurtów hippa mleko też z hippa, chyba jej nie podeszły. Plamy jedynie po kąpieli są czerwone, a w dzien blade. Przy każdym przewijaniu idzie w ruch maść cholesterolowa
 
To ja też muszę któregoś dnia zrobić ten kisielek :-) Zwłaszcza, że kiedyś robiłam dla siebie z domowego soku. teraz Ediśkowi zrobiłam bananowo-jabłkowy, ciekawe, czy na tym wyjdzie kisielek.
A u nas dziś była zupka wielowarzywna [ziemniaczek, marchewka, por, groszek, brukselka, koperek i natka piertruszki].
 
reklama
Do góry