reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie szkoły dla siedmiolatki

Jadran

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
294
Miasto
Bliski Wschód
Witam!
Moja córka od września idzie do pierwszej klasy.I od września także do drugiej klasy szkoły muzycznej.Obawiam się jak sobie poradzi bo choć sama w jej wieku chodziłam do szkoły muzycznej to zajęć miałam znacznie mniej niż ona będzie miała w podstawówce ( codziennie od 8.00 do 14.30) a i w szkole muzycznej nie miałam tyle zadawane z teorii co ona.

Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Jak sobie radzą Wasze dzieciaki?
 
reklama
witaj. wydaje mi się, że jeśli ona sama tego chce a ty w żaden, nawet nieświadomy sposób jej do tego nie nakłaniasz, to czemu miałabyś jej tego zabraniać. musisz tylko ją wspierać i obserwować, czy daje sobie radę, czy nie zaniedbuje tego co jest najważniejsze...życzę powodzenia i więcej wiary w siebie i córkę :)
 
Kosheen- myślę,że ją nakłaniam chwaląc na przykład jej postępy.
Dowiedziałam się,że córka w tym roku będzie miała zajęcia w szkole muzycznej 4 razy w tygodniu!Jestem podłamana jak sobie poradzi i jak ja to ustawię logistycznie.
 
Ponieważ tu nikt nie odpowiadał, to wrzuciłam też na FP na FB i tam odpowiedziała jedna z mam. Zakładać konta nie musisz.
 
Do góry