reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dodam tylko że bardzo dłuuuugo szukałam szamponu który by poradził mojemu łupieżowi
Masz łupież suchy czy tłusty?

1490439233-aaaaaa.jpeg


1490439245-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
A olej kokosowy gdzie można dostać ?
Ja kupowałam w lidlu, jest tez w kauflandzie i w aptece kazdej
Najlepszy extra virgin, tłoczony na zimno, nierafinowany



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
P
 
Dodam tylko że bardzo dłuuuugo szukałam szamponu który by poradził mojemu łupieżowi
Masz łupież suchy czy tłusty?

1490439233-aaaaaa.jpeg


1490439245-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Mania długo taka kurację stosowalas ??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania długo taka kurację stosowalas ??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co clear mi pomógł już przy pierwszym myciu,
Tyle że włosy się do niego szybko przyzwyczajają więc dobrze go łączyć z innym na zmiane
Peeling lub olejowanie samo robie raz na tydzień
Dobrze mi się o dziwo sprawdza też head&shoulders w wersji nawilżającej

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Dodam tylko że bardzo dłuuuugo szukałam szamponu który by poradził mojemu łupieżowi
Masz łupież suchy czy tłusty?

1490439233-aaaaaa.jpeg


1490439245-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Suchy, takie duże płaty dosłownie teraz :(
Jakby mi ktoś łepetynę opłatkiem posypał :D
 
Suchy, takie duże płaty dosłownie teraz :(
Jakby mi ktoś łepetynę opłatkiem posypał :D
Jak Ci schodzą całe płaty Kochana to tłusty, też mam taki
Mi na serio pomógł clear do włosów przetłuszczających się i teraz mi pomaga head&shoulder kuracja nawilżająca

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Jak Ci schodzą całe płaty Kochana to tłusty, też mam taki
Mi na serio pomógł clear do włosów przetłuszczających się i teraz mi pomaga head&shoulder kuracja nawilżająca

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
A po kuracji szybko wraca .?
W Rossmanie ten specyfik dostanę ?
 
A po kuracji szybko wraca .?
W Rossmanie ten specyfik dostanę ?
Ja kupowałam zawsze w rossmanie, ale ostatnio nie było, i powiem Ci że z powodzeniem zamieniłam go na h&s

Zacznij od szamponu z ziaji, jest łatwiej dostępny i tańszy i do tego jeśli nie chcesz robić peelingu wcieraj olej kokosowy w skóre głowy 1 x w tygodniu
Możesz też płukać włosy w naparze z zielonej herbaty ( polecam każdemu) z kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego ( działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie)

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
A jak już się pozbędziesz łupieżu to co drugie- trzecie mycie stosuj szampon przeciwłupieżowy

A objawy Ci się w ciąży nasiliły?

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Do góry