reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Paula moim zdaniem ten pecherzyk moze jeszcze peknac lada moment,jakby to byl 20dc to rozumiem panieke ale poki co czekaj,dupka wez za jakies dwa dni,bierze sie go po owu ,zeby jej nie zablokowac.
Ale wlasnie po co go dostalas juz po owu?
Ja bralam ale mialam niski prosgesteron i plamienia.
Ja bralam 16-25 dc.
Narazie nie martw sie na zapas[emoji5]
Z tego co wiem,to jak pecherzyki nie pekaja to podaje sie zastRzyk z pregnylu[emoji4]

@roxie123 chyba mowisz o luteinie na oczy[emoji4]ta z progesteronem jest na recepte.
Ja bralam pod jezyk,a jest tez dowcipna[emoji4]

@agatush wiem wlasnie,ja jednak zostane przy zwyklej kawce jednej dziennie[emoji4]
Inka nie bardzo mi smakuje,szczegolnie jak widze moj ekspres w kuchni[emoji7]jestem na prawde kawoszem i gdyby nie ciaza to spokojnie wypilabym 3 albo 4[emoji4]

Dor_ka mialas zabieg w znieczuleniu miejscowym?tak jak witch pisze?
Bo walsnie ja nie mialam zadnego leku na rozwarcie.
I zabieg w znieczuleniu calkowitym.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 właśnie w sumie to nie wiem czemu już mi go przepisała. .. tez miałam takie 1-2dniowe plamienie niedługo po @ i to juz drugi raz po poronieniu wiec może dlatego. Tak właśnie się zastanawiałam czy czekać jeszcze z wzięciem tego duphastonu 2 dni bo ona mówiła żeby wziąć jutro. Ale teraz coś mnie zaczęło kloc w boku - najpierw taki jednorazowy mocny ból a teraz taki bardziej ciągły wiec może jednak była ta owulacja :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paula.w ja bym osobiscie wziela za dwa dni dla pewnosci.
A ile masz brac?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Standardowo 10 dni. Mam wykupione opakowanie 20 tabletek po 2 dziennie. Chyba tak zrobię jak mówisz. Bardziej Ci ufam niż tej lekarce [emoji14]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 aha to zagadam lekarzowi że wole luteine niz dupka skoro lepsza , no ta pod język chyba najwygodniejsza :) a teraz zaczne brać tylko acard :)
 
@paula.w ja bralam 9 dni[emoji4]
2 dziennie i wlasnie w momencie odstawiania zeobilam test zeby wiedziec czy brac dalej czy czekac na okres[emoji4]

@roxie ja bralam lutke pod jezyk ale i tak przy niej plamilam i lekarz zmienil mi na dupka
A w styczniu tez bralam luteine pod jezyk 16-25 dc i jak zaszlam to odrazu zmienili mi na dupka.
Nigdy nie bralam tej luteiny dowcipnej wiec nic o niej nie wiem[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@witch84 miałam narkoze ale jak dali mi tabletki na rozszerzenie szyjki to po godzinie zaczęły się bóle nie do wytrzymania po 3 godzinach poszłam do lazienki i bardzo dużo ze mnie poleciało i bóle ustały. Wiec ten ból wynikał z oklejania się pecherzyka.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paula.w ja bralam 9 dni[emoji4]
2 dziennie i wlasnie w momencie odstawiania zeobilam test zeby wiedziec czy brac dalej czy czekac na okres[emoji4]

@roxie ja bralam lutke pod jezyk ale i tak przy niej plamilam i lekarz zmienil mi na dupka
A w styczniu tez bralam luteine pod jezyk 16-25 dc i jak zaszlam to odrazu zmienili mi na dupka.
Nigdy nie bralam tej luteiny dowcipnej wiec nic o niej nie wiem[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hmm to może też tak wezmę od 17 do 25 dnia i później jak coś odstawie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry