reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nic z tego nie rozumiem. Rano cukier 90, a po śniadaniu 135[emoji58]
Nie wiem czy sama się nakręcam. Przed badaniem byłam bardzo zdenerwowana i do tej pory jakoś nie mogę się wyciszyć. Idę dziś po skierowanie do diabetologa.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jouliettka a co jadlas na sniadanie?
Ja na czczo mialam 86 a po sniadaniu 138 bo zjadlam kluski lane na mleku. Blad moj nr jeden bo nie mozna mlecznych rzeczy na sniadanie drugi blad bo nie bylo w tym warzyw. Jak zjem np twarog z jogurtem i rzodkiewka nic sie nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie nic takiego. 2 kromki chleba (tego co po nim mam do 110), z sałata, jajkiem, pół pomidora i mały ogórek zielony. Chyba, że to wina stresu.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale chleb pszenny tak ? Bo nie pamietam. Polaczenie chleba z jajkiem moglo dac taki efekt. a na czczo 90 to juz podwyzszone mialas. Dziwne ze az tak ci podnioso po tym sniadaniu. Sporo warzyw bylo wiec nie powinno.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chlebek ciemny, nie jasny. Obstawiam, że mógł zawinić stres. Niby to wszystko jeszcze w normie jest.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jouliettka po sobie wiem, że dwie kromki ciemnego chleba to dla mnie jedna za dużo - z drugą muszę zaczekać, inaczej zawsze mi przekracza (teraz w sumie mogłabym spróbować bo cukry mi się super obniżyły, ale już się przyzwyczaiłam że jem rano tyle nie więcej)
 
Nawet jak dzień po dniu zjesz to samo to cukier identyczny Ci nie wyjdzie. Ale nawet 135 to dalej norma, mimo że wynik już jest wysoki. Nie martw się na zapas:)
 
Ja codziennie jem identyczne śniadanie i cukier codziennie inny [emoji14] zazwyczaj w normie ale raz przekroczyłam mimo że zjadłam to co zawsze .


hchylhb820bsn4sa.png
 
reklama
Poszłam do rodzinnego po skierowanie do diabetologa to dał ale stwierdził, że w ogóle nie potrzebne bo wyniki są dobre.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry