reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@klaudiaa975 to wszystko zalezy tak naprawdę od zimy, więc chyba bez sensu aż tak wybiegac do przodu :p Ja syna ubierałam właśnie w zalezności od temperatury. U nas zimy raczej cieple ostatnio więc nie ma też co przesadzać. Ja mniej więcej robiłam tak jak na załączonym obrazku .
Jeśli chodzi o dodatki do nosidełka, to wolałabym za tą cenę kupić porządny atestowany bezpieczny fotelik z gwiazdkami ADAC, niż kupować takie zbędne dodatki ;)

Zobacz załącznik 858577
Dziękuje :) przydatna ściąga :):)
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanko. W jakim rozmiarze kupowałyście kołderki?
Dostałam takie z ikea (110x125) i poszewki praktycznie tylko są do kupienia ikeowskie i strasznie mi się nie podobają.
 
Na zimę będziecie ubierać w ten Zobacz załącznik 858571 kombinezon dziecko i wkładać jeszcze w taki Zobacz załącznik 858570 i dopiero do wózka ? Czy za ciepło będzie raczej ? I tylko w ten pierwszy, przykryć kołderka wystarczy ?
To na pewno zależy od temperatury :) w zime może być zarówno 0 st jak i -20 st :) kombinezon na pewno będę mieć bo to tak jakby kurtka, a czy na to koc czy śpiworek to zależy od temperatury
 
Przerąbane pracować w niedzielę. Sobie przypomnę moją pracę i też, świątek, piątek czy niedziela.
No niestety, w niedziele jeździmy z mężem na giełdę teraz kiedy sklepy są pozamykane mamy dużo więcej roboty. Poza nadzielą pracuje w poniedziałek, wtorek, środę od 8ej do 14ej także jest ok. Mam zamiar pracować do końca ciąży ale zobaczymy jak to będzie.
 
Dziewczyny mam do was pytanko. W jakim rozmiarze kupowałyście kołderki?
Dostałam takie z ikea (110x125) i poszewki praktycznie tylko są do kupienia ikeowskie i strasznie mi się nie podobają.
No takie malo wymiarowe te z Ikei, bo w większość są 120/90 i 100/135 i do tych latwo kupić później pościel na zmiane :)
Ja mam dla malej 120/90 a synek 3 lata śpi pod kołderką 100/135 i jest spora :)
 
Czy któraś z Was ma regukarne skurcze ?
W ciągu pół godziny naliczyłam już z 6 , brzuch mnie boli od kad tylko wstałam z łóżka.. nie wiem czy to mogą być te skurcze bezpieczne przepowiadające ? Czy coś złego ? Muszę jutro dzwonić do lekarza bo zaczynam się martwic..
 
reklama
Do góry