reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Na pewno też masz ładnie dziecko ubrane 😁

Mi przyszły rzeczy z Sinsay, polecam gorąco !
Pokaz co zamawiałaś;D
Ja ogólnie sinsay lubie. Ale część body co kiedyś zamowilam mają dziwny materiał ze sie nie rozciąga. I ciezko mi nawet przełożyć ręce małej do założenia. Chociaz z pepco dwa tez mi się takie trafiły... ladne ale kompletnie nie dla dziecka
 
reklama
Kurde to chyba tylko ja kupuję rzeczy patrząc na wygodę i praktyczność a nie wygląd 🤣
Ja też, ale u nas sprawdza się wszystko już, każde ubranko, więc nie mam preferencji :D aczkolwiek nie lubię bardzo kolorowych rzeczy i wielu wzorów :( ja to chodzę ciągle cala na czarno ubrana 😂 i o ile w sumie w lecie było mi wszystko jedno bo zakładałam młodemu tylko body albo np rampersa i nie było czego do siebie dopasowywać, o tyle teraz idzie jesień ❤️ więc będę mogła go wyubierac jak eleganckiego kawalera 😁 każda dupa nasza
 
Nie wygląda jakos źle, ale ja nigdy nie miałam dobrego gustu 😆
Mnie Sinsay zraził z bodziakami. Dostałam od koleżanki paczkę chyba 10 body z krótkim rękawem z motywem zwierzęcym i są tak wąskie, że mało co je ubierałam bo przez głowę nawet przejść nie chciały... Natomiast kurtki , bluzy są super 😃
Jezu ja właśnie kocham ubranka z Sinsay z ato że są na takie drobne dzieci 😂 na mojego pasują jak ulał :D bo większość rzeczy jest dla niego zwykle sporo za szeroka
 
Ja też, ale u nas sprawdza się wszystko już, każde ubranko, więc nie mam preferencji :D aczkolwiek nie lubię bardzo kolorowych rzeczy i wielu wzorów :( ja to chodzę ciągle cala na czarno ubrana 😂 i o ile w sumie w lecie było mi wszystko jedno bo zakładałam młodemu tylko body albo np rampersa i nie było czego do siebie dopasowywać, o tyle teraz idzie jesień ❤️ więc będę mogła go wyubierac jak eleganckiego kawalera 😁 każda dupa nasza
Oczywista oczywistość 😃 kawaler musi wyglądać 😃 ja nie mam gdzie stroić małego 😆 ostatnio tylko w Wadowicach byliśmy na spacer to tam była okazja 😆
 
Kiedy te miesiące minęły, dopiero co tylko leżał i pierdzial 😳😳😳 ja nie wiem
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-09-15-13-02-54-991_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-15-13-02-54-991_com.miui.gallery.jpg
    274 KB · Wyświetleń: 60
Oczywista oczywistość 😃 kawaler musi wyglądać 😃 ja nie mam gdzie stroić małego 😆 ostatnio tylko w Wadowicach byliśmy na spacer to tam była okazja 😆
Ja dzisiaj na szczepienie wystroilam i co, jak jechałam do miasta to mi odwołali bo lekarka chora ,🤷 poszliśmy do dziadków, na zakupy, no trudno 😁
 
Pokaz co zamawiałaś;D
Ja ogólnie sinsay lubie. Ale część body co kiedyś zamowilam mają dziwny materiał ze sie nie rozciąga. I ciezko mi nawet przełożyć ręce małej do założenia. Chociaz z pepco dwa tez mi się takie trafiły... ladne ale kompletnie nie dla dziecka
Ale jeszcze muszę dużo dokupić 🤣🤣
Myślałam że te body będą podomkami ale są takie śliczne.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-09-15-13-16-26-540_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-15-13-16-26-540_com.miui.gallery.jpg
    269,1 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_2021-09-15-13-16-24-691_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-15-13-16-24-691_com.miui.gallery.jpg
    224,5 KB · Wyświetleń: 65
  • Screenshot_2021-09-15-13-16-23-059_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-15-13-16-23-059_com.miui.gallery.jpg
    227,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Dziewczyny, a ja chciałam zapytać o kwestie chodzików. Macie ? Planujecie używać ?
Ja kategorycznie powiedziałam ze nie i mąż się ze mną zgadza. Ale mój tata jak i teściowie naciskają, bo ponoć my chodziliśmy w nich i wszystko dobrze, a niech sobie Krzyś pochodzi w chodziku, będzie się cieszył.. denerwuje mnie to strasznie, bo nie dociera do nich że on nawet sam siadać nie umie a już go chcą do chodzenia ustawiać....
 
Do góry