reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a jak poziom waszego progesteronu? 😏
Kurcze na samym początku miałam 32 , parę dni później 27 a wczoraj robiłam i jest 23 . Nie wiem co myśleć o tym martwię się chociaż beta ładnie rośnie bo już 3250 .. 😪
 
Dziewczyny a jak poziom waszego progesteronu? 😏
Kurcze na samym początku miałam 32 , parę dni później 27 a wczoraj robiłam i jest 23 . Nie wiem co myśleć o tym martwię się chociaż beta ładnie rośnie bo już 3250 .. 😪
Ja miałam w ogóle 9dpo proga 6 xd później jakoś chyba przy becie 12 próg też 12, potem przy 40 próg 15.66 a przy becie 140 próg 15.33 wiec dalej nie badałam proga, żeby sobie juz stresu oszczędzić. Plamiłam kilka dni w dniach spodziewanej miesiączki. Ostatnia beta z wtorku 3400, ale progesteronu nie robiłam. On się wydziela skokowo, teraz już to.wiem i się tak niestresuje. Masz ładny ten progesteron. Ja w każdej ciąży miałam mały, z synkiem już skrajna wartość i pomogła mi luteina. U Ciebie nie widzę żadnych wskazań do suplementacji, jeśli Cie coś niepokoi umów się szybciej do lekarza może;)
 
Mój ginekolog mnie wczoraj okrzyczał, że progesteronu nie ma potrzeby robić na zasadzie ‚bo tak wszyscy piszą’ są różne normy, zależne od różnych specyficznych sytuacji.
 
Ja miałam w ogóle 9dpo proga 6 xd później jakoś chyba przy becie 12 próg też 12, potem przy 40 próg 15.66 a przy becie 140 próg 15.33 wiec dalej nie badałam proga, żeby sobie juz stresu oszczędzić. Plamiłam kilka dni w dniach spodziewanej miesiączki. Ostatnia beta z wtorku 3400, ale progesteronu nie robiłam. On się wydziela skokowo, teraz już to.wiem i się tak niestresuje. Masz ładny ten progesteron. Ja w każdej ciąży miałam mały, z synkiem już skrajna wartość i pomogła mi luteina. U Ciebie nie widzę żadnych wskazań do suplementacji, jeśli Cie coś niepokoi umów się szybciej do lekarza
 
Troszkę mnie uspokoiłas 🙂
Biorę luteinę 2x dziennie chociaż pani doktor powiedziała że nie ma wskazań wiec jakby dała mi wolną rękę . Powiedziała że jeśli mam się czuć bezpieczniej to mogę brać ale nie muszę
 
Troszkę mnie uspokoiłas 🙂
Biorę luteinę 2x dziennie chociaż pani doktor powiedziała że nie ma wskazań wiec jakby dała mi wolną rękę . Powiedziała że jeśli mam się czuć bezpieczniej to mogę brać ale nie muszę
Jak byłam w caizy z najstarsza wylał mi się mega krwiak. Po tek akcji beż badania poziomu dali mi 3x dziennie luteinie. Pojechałam na wakacje za granicą. Jak wróciłam ogar Elam, że mam tylko z 3 tabletki. Ja do giną dzwonie się zapisać, a on na urlopie. Panika, stres co to będzie. Zaczynał.mi 12 tydzień. Myślałam, że u.re że strachu. Jak gin mnie przyjął trochę się śmiał że mnie i mówił, że już mam się odstawić od niej. I faktycznie nie brałam już luteiny, nie było żadnego krwawienia. Dopiero po połówkowych dostałam duphaston bo miałam krótka szyjkę.
Wiec Cie rozumiem, jakby mi ktoś dał wolna rękę pewnie bym brała, tym bardziej że już w tej ciąży plamiłam 4dni.
 
Hej. Jak u Was zdrówko? Ja mam miks: alergia, migrena, choroba. Nie polecam. Nic za bardzo brać nie można, zdycham. Jeszcze czasami podbrzusze poboli czy piersi. Miłej niedzieli ;) u nas dzisiaj cieplutko
 
Hej. Jak u Was zdrówko? Ja mam miks: alergia, migrena, choroba. Nie polecam. Nic za bardzo brać nie można, zdycham. Jeszcze czasami podbrzusze poboli czy piersi. Miłej niedzieli ;) u nas dzisiaj cieplutko
Hej 😊 u mnie o dziwo zero oznak ciąży 😜
Oprócz tego że troszkę piersi mi sie powiększyły i raz na jakiś czas troszkę brzuszek pobili ale dosłownie chwilę
 
reklama
Hej. Jak u Was zdrówko? Ja mam miks: alergia, migrena, choroba. Nie polecam. Nic za bardzo brać nie można, zdycham. Jeszcze czasami podbrzusze poboli czy piersi. Miłej niedzieli ;) u nas dzisiaj cieplutko
Choroba, humorki, płaczki o byle co, ból w pleckach ale grunt, że pogoda świetna 🙂 i czekamy do wtorku na pierwszą wizytę u gina 😌
 
Do góry