reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dziewczyny melduje że ja już po wizycie u swojej gin. i podejście podobne jak poprzednia gin. Końcem maja zrobimy inseminację żeby coś jeszcze zadziałać a koniec czerwca już startujemy z invitro. Akurat na lipiec będę mieć ważne jeszcze wszystkie badania.
 
Tak już zrobiona. Ale nie wiem czy w środę pójdę do tego samego laboratorium bo tak mnie wkurzyły dziś....
Badanie robiłam prywatnie więc z recepcji odesłali mnie od razu do zabiegowego 2 pokoje dalej, wracam do recepcji zapłacić a na kartce od piguły nie ma wpisane za co i co robi babka w recepcji pełnej ludzi ? Drze się do piguły "pani Elu co to za badania" I pani Ela oczywiście równie głośno "beta i progesteron"....dobrze że peselu jeszcze nie przekazywały sobie....
Dramat 🙈
A nie chciałam iść do alabolatoria bo tam zawsze kogoś znajomego spotkam a tu masz ci los...
Z tego co się tu doedukowałam na forum to przyrost najlepiej sprawdzać w tym samym labie, żeby wynik był miarodajny.

Też mnie wkurza takie traktowanie! W mojej przychodni jak się rejestruje do lekarza to muszę najpierw Pani w recepcji w towarzystwie całej poczekalni powiedzieć z jakim schorzeniem🤷
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Ja dziś mam fatalny dzień. Dzisiaj ważyłam się i przez kolejne dwa tygodnie nic mi nie zeszło...Czyli w miesiącu schudłam tylko 2kg...W takim tępie to nigdy nie zrzucę moich dodatkowych kilogramów, które zostały mi po ciąży 😭 Co prawda mam w głowie to,że teraz mam okres, no ale kurde trzymałam diety co do posiłku...Wypłakałam się mężowi w rękaw, ehhh....
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Ja dziś mam fatalny dzień. Dzisiaj ważyłam się i przez kolejne dwa tygodnie nic mi nie zeszło...Czyli w miesiącu schudłam tylko 2kg...W takim tępie to nigdy nie zrzucę moich dodatkowych kilogramów, które zostały mi po ciąży 😭 Co prawda mam w głowie to,że teraz mam okres, no ale kurde trzymałam diety co do posiłku...Wypłakałam się mężowi w rękaw, ehhh....
Ale na okres gromadzi się wiecej wody w organiźmie! Potrafię mieć do 2kg więcej i palce tak opuchnięte, że mam kłopot z założeniem pierścionków. Nie mówiąc już o tym, że przez kilka dni ledwo potrafię spojrzeć w lustro 🤡 daj sobie chwilę luzu z ważeniem. Mierzyłaś obwody? Przy ćwiczeniach i diecie to najlepsze sposób na sprawdzenie efektów.
 
Ale na okres gromadzi się wiecej wody w organiźmie! Potrafię mieć do 2kg więcej i palce tak opuchnięte, że mam kłopot z założeniem pierścionków. Nie mówiąc już o tym, że przez kilka dni ledwo potrafię spojrzeć w lustro 🤡 daj sobie chwilę luzu z ważeniem. Mierzyłaś obwody? Przy ćwiczeniach i diecie to najlepsze sposób na sprawdzenie efektów.
Nie mierzyłam, ale tak właśnie czuje i trochę widzę,że jakby węższa talia i bardziej płaski brzuch niż to co było przed miesiącem...ehhh mogłam nie wchodzić na wagę w sumie to było do przewidzenia...😞
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Ja dziś mam fatalny dzień. Dzisiaj ważyłam się i przez kolejne dwa tygodnie nic mi nie zeszło...Czyli w miesiącu schudłam tylko 2kg...W takim tępie to nigdy nie zrzucę moich dodatkowych kilogramów, które zostały mi po ciąży 😭 Co prawda mam w głowie to,że teraz mam okres, no ale kurde trzymałam diety co do posiłku...Wypłakałam się mężowi w rękaw, ehhh....
Jeśli jesz dużo białka ruszasz się to mogą naraz schodzić kg z tłuszczyku a rosnąć z mięśni! Odżywiasz się lepiej, zdrowiej? Ruszasz się więcej? Czujesz się lepiej, masz więcej energii? To w takim razie brawo i sukces! Ciało to nie kalkulator które zapali się na zielono przy odpowiedniej cyferce! Jeśli zaczęłaś wprowadzać konsekwentnie zdrowe zmiany to brawo! A do tego zeszły kg i widzisz zmiany w obwodach przecież to super!
(Btw badalas cukier i insulinę? Przy IO bardzo ciężko się chudnie. Warto to sprawdzić i ogólnie dbać o gospodarkę cukrowa w organizmie)
 
reklama
Nie mierzyłam, ale tak właśnie czuje i trochę widzę,że jakby węższa talia i bardziej płaski brzuch niż to co było przed miesiącem...ehhh mogłam nie wchodzić na wagę w sumie to było do przewidzenia...😞
To super, że odczuwasz efekty! 💪

Jeśli jesteś bardzo nastawiona na redukcję to polecam zrobić sobie zdjęcia w bieliźnie z każdej strony i pomierzyć obwody. sprawdzanie efektów w ten sposób mega motywuje 😊

A dzisiaj kostka czekolady i byleby do przodu 🤗
 
Do góry