reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny, czy któraś z was pije tenfertil ona AMH? Zaczęłam pić kilka dni temu i po tym siuski są tak śmierdzące jak po szparagach 🙈😱 Nie wiem o co chodzi i czy to normalne :/
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was pije tenfertil ona AMH? Zaczęłam pić kilka dni temu i po tym siuski są tak śmierdzące jak po szparagach 🙈😱 Nie wiem o co chodzi i czy to normalne :/
Zawiera kwas alfa-liponowy, więc pewnie on jest przyczyną. Produkty powstałe po tym, jak ulega metabolizmowi są wydalane z moczem, więc jest to zupełnie normalne, tak jak np. charakterystyczny zapach moczu chociażby po antybiotyku albo neurovicie. :)
 
Zawiera kwas alfa-liponowy, więc pewnie on jest przyczyną. Produkty powstałe po tym, jak ulega metabolizmowi są wydalane z moczem, więc jest to zupełnie normalne, tak jak np. charakterystyczny zapach moczu chociażby po antybiotyku albo neurovicie. :)
Jej dzięki ❤️ nie myślałam że po suplavh może być taki nieprzyjemny efekt :/
 
O jeej przykro mi! A jak teraz sie czujesz? 🙁
Dziękuję. Teraz już lepiej. Ból jeszcze jest, ale na szczęście już o wiele mniej intensywny niż wtedy, więc normalnie da się funkcjonować. Staram się oszczędzać, bo większa aktywność nasila dolegliwości, ale i tak jest już znacznie lepiej pod tym względem. Trochę najadłam się strachu, bo gdyby krwawienie nie ustało, to potrzebna byłaby laparoskopia, ale na szczęście obeszło się bez niej. ☺️
 
@wrobelmm Możesz mnie przepisać na ławeczkę. W weekend wylądowałam na izbie z bardzo silnym bólem podbrzusza. Pierwszy obraz usg wyglądał jak pięknięta cp, ale na szczęście okazało się, że to "tylko" pęknięta torbiel krwotoczna. Także jakoś nie mam szczęścia po tej laparo...
Oszz nie! Bardzo, bardzo mi się to nie podoba :( Jak się dziś czujesz Bidulko? Zatrzymali Cię w szpitalu, czy pozwolili wrócić do domu?
 
Oszz nie! Bardzo, bardzo mi się to nie podoba :( Jak się dziś czujesz Bidulko? Zatrzymali Cię w szpitalu, czy pozwolili wrócić do domu?
Nawet mi nie mów... Aż się boję, co będzie w przyszłym miesiącu. Dziękuję, już znacznie lepiej względem tego, co bylo. Po kilku godzinach skontrolowali ponownie, czy krwawienie ustało i pozwolili wrócić do domu.
 
Nawet mi nie mów... Aż się boję, co będzie w przyszłym miesiącu. Dziękuję, już znacznie lepiej względem tego, co bylo. Po kilku godzinach skontrolowali ponownie, czy krwawienie ustało i pozwolili wrócić do domu.
Ja nie wiem no… chyba musimy jakieś odczynianie uroków zrobić, bo to aż niemożliwe, żeby los był taki złośliwy!

Całe szczęście, że obyło się bez laparoskopii i że pozwolili Ci szybko wrócić do domu. Oszczędzaj się ile możesz, żeby ograniczyć ból ❤️
 
reklama
@wrobelmm Możesz mnie przepisać na ławeczkę. W weekend wylądowałam na izbie z bardzo silnym bólem podbrzusza. Pierwszy obraz usg wyglądał jak pięknięta cp, ale na szczęście okazało się, że to "tylko" pęknięta torbiel krwotoczna. Także jakoś nie mam szczęścia po tej laparo...
O nieeee co za pech totalny :( dobrze ze zareagowaliście szybko i byłaś pod opieką lekarzy. Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję! Od teraz ma iść wszystko jak po maśle i kolejny cykl ogłaszam że będzie u Ciebie wymarzony, jak w zegarku, bez torbieli i z pięknym endo. ♥️
 
Do góry