reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Wracam do Was po miesięcznej przerwie, musiałam oczyścić głowę. W ostatnim poście pisałam o oczekiwaniu na poronienie, niestety konieczne było u mnie podanie tabletek, na szczęście obyło się bez łyżeczkowania. Robiłam badania zarodka i wg wyników była to zdrowa dziewczynka. Niestety nie były to mikromacierze, więc nie wiem, na ile wynik jest wiarygodny, tym bardziej, że od początku ciąży kilka rzeczy wskazywało, że dziecko rozwija się nieprawidłowo. Chcemy teraz z partnerem zrobić szczegółowe badania.
 
Słuchajcie, a ja z kolei mogę chyba po raz pierwszy wypowiedzieć się, ze suple na prawdę działają. Wyniki powtórzyłam pi 3 miesiącach i zmiany spektakularne widzę (hemoglobina, witamina D, b, AMH i nawet ta nieszczęsna ferrytyna nadal nisko, ale wzrosła o 100% de facto). Bardzo polecam suplementować się :)

A poza tym pytanie z innej beczki. Ja mam taki organizm, ze się miesiączka nigdy nie spóźnia, dziś od rana powinnam mieć okres, a nie mam. Czy to jest realnie możliwe, że tam może być jakaś ciąża pomimo, ze test wczoraj wyszedł negatywny (13 dpo). Wolę się nie nastawiać, bo te rozczarowania dla mnie są najgorsze - to chyba bardzo mało realne, nie?
 
Hej,
Biel wizira :(
Okresu brak ale to pewnie przez luteine która biorę
Miałam brac od ostatniej wizyty przez 10 dni, było ładne cialko zolte i była nadzieją.
Skoro biel to raczej powinnam odstawić, jak myślicie?
Wizytę to dopiero mam za jakiś czas.
 
Słuchajcie, a ja z kolei mogę chyba po raz pierwszy wypowiedzieć się, ze suple na prawdę działają. Wyniki powtórzyłam pi 3 miesiącach i zmiany spektakularne widzę (hemoglobina, witamina D, b, AMH i nawet ta nieszczęsna ferrytyna nadal nisko, ale wzrosła o 100% de facto). Bardzo polecam suplementować się :)

A poza tym pytanie z innej beczki. Ja mam taki organizm, ze się miesiączka nigdy nie spóźnia, dziś od rana powinnam mieć okres, a nie mam. Czy to jest realnie możliwe, że tam może być jakaś ciąża pomimo, ze test wczoraj wyszedł negatywny (13 dpo). Wolę się nie nastawiać, bo te rozczarowania dla mnie są najgorsze - to chyba bardzo mało realne, nie?

Trzymam kciuki ❤️
a co do supli to tak, racja, odkąd biorę paznokcie mam twarde, wlosy rosną jak szalone 😂
Ja amh będę też badac niedługo.
 
Jest betka
 

Załączniki

  • IMG_8608.jpeg
    IMG_8608.jpeg
    37,1 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry