Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć i ja dołączę do grudniówek :) Termin okolo 26 grudnia, dokładnie nie wiem bo mam mega nieregularne cykle po porodzie, ale końcówka grudnia :) narazie czekam na wizyte 30 kwietnia. Beta ładnie rośnie więc jestem w miarę spokojna :)
Cześć dziewczyny. jeju ale sie nazbierało 25 stron do nadrobienia. Ja w weekend odwiedziłam siostre ;) o dziwo od piatku czuję się... dobrze, tylko w sobote jak wracałam wieczorem to miałam mdłości w autokarze. Ale zmeczenie mnie dobija. mam ogromne wahania nastroju. Przeważnie płacz i złość...
Ale wtedy muszę mieć tą osobę w znajomych, a takto jakby sie wiekszosc dodalo to wtedy zmienic na tajna, sa tam rowniez dziewczyny z innych miejsc(for) i chcemy zeby byla tajna,ale tez chcemy powiekszyc grono ;)
ja w sumie dzisiaj sie czuję jakbym w ciąży niebyła ;) jedynie 'rozciągająca' sie...
Staram się pic dużo wody, ale ciężko mi to przychodzi, ja w nocy dużo piję, ale w dzień ciężko. Ciepłe mleko na mnie działało kiedyś,a teraz już nie.. : (
https://www.facebook.com/groups/1657905051126765/?fref=ts ;)
Próbowałam wody z miodem i nic. Niestety męczę się. Zapytam lekarza na wizycie.bo już wytrzymać nie mogę. a mam tak od 4 tyg.
Hej ;) ja dzisiaj miałam najlepszą noc ;) Tylko jeden koszmar, ani razu się nie obudziłam na siku. w miare wygodnie, poranek bez mdłości. niestety po śniadaniu się to zmieniło. ale i tak doceniam ;)
Na fb. chcemy zrobić grupe tajną tylko chcemy żeby sie kobitki pododawały bo jak teraz to...
Hej ;)
Ja wczoraj wylądowałam na sor, zauważyłam ze lekko plamie i od razu pojechałam. ale okazało sie ze to byla jedna plamka i nic wiecej i wszystko jest w porządku... ;) przy okazji posłuchałam sobie serduszka pierwszy raz.<3 MEGA przeżycie.... a przy okazji,na fb jest grupa 'mamuśki na...
Cześć ;D
Ale sie nazbierało przez dwa dni.. Byłam wyjęta z życia przez szkołe i egzaminy ;O
Dzisiaj czuję się masakrycznie, ból głowy i katar. przeleże cały dzień.
Ja nie słyszałam,nie oglądam tv.. Właśnie kobietki bo nie wiem co zrobić z pracą. jestem stylistką paznokci i mam styczność z lakierami/żelami. zastanawiam się czy nie jest to zbyt szkodliwe, zakładam maseczkę przy piłowaniu zawsze. ale ona mało daje, Co myślicie? Nie wiem co zrobić. :/
Gratuluję ;)
Ja padam, ciężka noc. Nie mogę sie wyspac, ciągle jakieś koszmary, budzę się co chwile.
Ja będę kupować napewno tą poduszkę ;) ale dopiero za jakieś 2 msc ;)
Luxmed... na samą myśl się denerwuje... lekarze gin w luxmedzie to chyba po zawodowce sa. Babka co bym nie powiedziala cały czas odpowiadała ' w sumie ma Pani racje'... ale może u Ciebie jest inaczej ja na Kraków trafiłam.
Jak sobie radzicie z mdłościami? Ja już ledwo daję rade. raz mi pomaga sok z czarnej pożeczki(sama robię) Raz czego bym nie wyprobowała jest coraz gorzej.
Mlodak -Jej,współczuję, ale niekiedy nie mamy wpływu na stan zdrowia. Oby Maluch caly i zdrowy ;)
Ja bym ciągle spała i jadła... mdłości mnie dobijają, rano, popołudniu, wieczorem. :(
Cześć dziewczyny ;)
dzisiaj zaczynam 8tc ;) termin na 13 wrzesnia :) to moja druga ciąża, ale niestety pierwsza to aniołek. Teraz jest wszystko dobrze. ;) wczoraj byłam na usg i rośnie ślicznie maluch ;) Jestem młodziutka bo za 3 dni koncze dopiero 20 lat.Jestem przerażona, ale bardzo się...