• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  1. Agulka1820

    Grudniowe mamy 2019

    Cześć i ja dołączę do grudniówek :) Termin okolo 26 grudnia, dokładnie nie wiem bo mam mega nieregularne cykle po porodzie, ale końcówka grudnia :) narazie czekam na wizyte 30 kwietnia. Beta ładnie rośnie więc jestem w miarę spokojna :)
  2. Agulka1820

    Przedstawmy sie!

    Agnieszka 23lata 3 ciąża- Jeden synek Termin około 26 grudnia Małopolska
  3. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Cześć dziewczyny. jeju ale sie nazbierało 25 stron do nadrobienia. Ja w weekend odwiedziłam siostre ;) o dziwo od piatku czuję się... dobrze, tylko w sobote jak wracałam wieczorem to miałam mdłości w autokarze. Ale zmeczenie mnie dobija. mam ogromne wahania nastroju. Przeważnie płacz i złość...
  4. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Ale wtedy muszę mieć tą osobę w znajomych, a takto jakby sie wiekszosc dodalo to wtedy zmienic na tajna, sa tam rowniez dziewczyny z innych miejsc(for) i chcemy zeby byla tajna,ale tez chcemy powiekszyc grono ;) ja w sumie dzisiaj sie czuję jakbym w ciąży niebyła ;) jedynie 'rozciągająca' sie...
  5. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Ja zawsze daję paste do zebów, albo czosnek. pomaga.
  6. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Staram się pic dużo wody, ale ciężko mi to przychodzi, ja w nocy dużo piję, ale w dzień ciężko. Ciepłe mleko na mnie działało kiedyś,a teraz już nie.. : (
  7. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    https://www.facebook.com/groups/1657905051126765/?fref=ts ;) Próbowałam wody z miodem i nic. Niestety męczę się. Zapytam lekarza na wizycie.bo już wytrzymać nie mogę. a mam tak od 4 tyg.
  8. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Ja mam straszny problem też właśnie co 4-5 dni. też jem śliwki, jabłka i nic. a póżniej takie rozwolnienie, że się z zwijam.
  9. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Hej ;) ja dzisiaj miałam najlepszą noc ;) Tylko jeden koszmar, ani razu się nie obudziłam na siku. w miare wygodnie, poranek bez mdłości. niestety po śniadaniu się to zmieniło. ale i tak doceniam ;) Na fb. chcemy zrobić grupe tajną tylko chcemy żeby sie kobitki pododawały bo jak teraz to...
  10. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    https://www.facebook.com/groups/1657905051126765/?fref=ts
  11. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Hej ;) Ja wczoraj wylądowałam na sor, zauważyłam ze lekko plamie i od razu pojechałam. ale okazało sie ze to byla jedna plamka i nic wiecej i wszystko jest w porządku... ;) przy okazji posłuchałam sobie serduszka pierwszy raz.<3 MEGA przeżycie.... a przy okazji,na fb jest grupa 'mamuśki na...
  12. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    19 lutego dopiero ;)
  13. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    jeju <3 ja dopiero 19 mam wizyte..
  14. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Cześć ;D Ale sie nazbierało przez dwa dni.. Byłam wyjęta z życia przez szkołe i egzaminy ;O Dzisiaj czuję się masakrycznie, ból głowy i katar. przeleże cały dzień.
  15. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Acgug spokojnie nie jestem zła ;) Ja dzisiaj też cały dzien w łózku, ale wybieram sie do sklepu i będę robić papryczki faszerowane ;)
  16. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Wlaśnie ja tez zauważyłam że Acgug oeniłaś mój wpis jako stare, na liście wrześniówek... Nie rozumiem dlaczego?
  17. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Mój czekał w poczekalni ;)
  18. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Trzymam kciuki. Bierzesz duphaston? jeżeli nie to lekarz powinien Ci go przepisać. Powstrzymuje plamienia. ja od początku ciąży teraz biorę.
  19. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    tak, ale wizyte mam dopiero 19 lutego.
  20. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Ja nie słyszałam,nie oglądam tv.. Właśnie kobietki bo nie wiem co zrobić z pracą. jestem stylistką paznokci i mam styczność z lakierami/żelami. zastanawiam się czy nie jest to zbyt szkodliwe, zakładam maseczkę przy piłowaniu zawsze. ale ona mało daje, Co myślicie? Nie wiem co zrobić. :/
  21. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Gratuluję ;) Ja padam, ciężka noc. Nie mogę sie wyspac, ciągle jakieś koszmary, budzę się co chwile. Ja będę kupować napewno tą poduszkę ;) ale dopiero za jakieś 2 msc ;)
  22. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    o jakich poduszkach mowa? ;)
  23. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Ja piłam mięte, ale niestety nic mi nie pomagała. chociaż sok z czarnej pożeczki przestał działać to może mięta zadziała ;)
  24. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Luxmed... na samą myśl się denerwuje... lekarze gin w luxmedzie to chyba po zawodowce sa. Babka co bym nie powiedziala cały czas odpowiadała ' w sumie ma Pani racje'... ale może u Ciebie jest inaczej ja na Kraków trafiłam.
  25. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Oby mi jak najszybciej przeszły bo juz dwa tygodnie jak nic mam. ja posiadamm ;)
  26. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Jak sobie radzicie z mdłościami? Ja już ledwo daję rade. raz mi pomaga sok z czarnej pożeczki(sama robię) Raz czego bym nie wyprobowała jest coraz gorzej.
  27. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Mlodak -Jej,współczuję, ale niekiedy nie mamy wpływu na stan zdrowia. Oby Maluch caly i zdrowy ;) Ja bym ciągle spała i jadła... mdłości mnie dobijają, rano, popołudniu, wieczorem. :(
  28. Agulka1820

    Wrześnióweczki

    Cześć dziewczyny ;) dzisiaj zaczynam 8tc ;) termin na 13 wrzesnia :) to moja druga ciąża, ale niestety pierwsza to aniołek. Teraz jest wszystko dobrze. ;) wczoraj byłam na usg i rośnie ślicznie maluch ;) Jestem młodziutka bo za 3 dni koncze dopiero 20 lat.Jestem przerażona, ale bardzo się...
  29. Agulka1820

    lista wrzesniowek 2016

    Imie: Agnieszka wiek:20 data porodu:13.09.2016 dzieci: aniołek z marca 15.
Wróć
Do góry