katiuszka79
Fanka BB :)
Ale: to ja koko wszystko spoko - moglaby napisac;-)
Kurka...myślisz, że tyle rodzi???

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ale: to ja koko wszystko spoko - moglaby napisac;-)

Dlaczego wy wszystko podajecie z polskich produktow, robicie czlowiekowi smaka:--( okrutne!!
No i tam są przeważnie polskie produkty. Myślę, że ten serek możesz spokojnie zastąpic homogenizowanym, a wtedy nie dajesz cukru, lub mascarope. Galaretki chyba tam macie, nie? to samo z bitą śmietaną w proszku. Tutaj dało by się znaleźć w angielskich sklepach, to może i Włosi mają, co?nie macie w ogóle sera białego???A jak zmodyfikowc ser bialy z wiadreczka??? i nie pisz mi tu, zeby kupic w kostce i zmielic, bo w kostce NI MA!!![]()
łomatko...to faktycznie bida!!! a myślałam, że to Angole nic nie mają w sklepchNie ma bialego sera oprocz wiejskiego ale on sie nie nadaje, homogeniozowanego tez nie ma, galaretek nie widzialam ale mam z PL.
Ide do McDonalda, ciaooooo!!

chętnie odstapię...oczywiście bezpłatnie
No mam nadzieje ze nie.. i ze da znac.Kurka...myślisz, że tyle rodzi???![]()