zuzanka81
...szczęśliwa mama.
katiuszka no ja po clo i przy dupku miałam regularne ,ale wiesz można nie można ja na szczęście robiłam badania kontrolne i z reguły było dobrze więc spokojna jestem ,no oprócz tej tarczycy 
a ta gadżet to też nie raz widziałam to drogie pokazuje rzeczy
ale Muma wyszczypało ale przy takim mrozie zarazki wymraża więc spokojna głowa ,że dzieciaki nie chorują wtedy
mój M zaproponował,żeby pojechac do smyka bo są wyprzedaże i może coś zakupić

a ta gadżet to też nie raz widziałam to drogie pokazuje rzeczy

ale Muma wyszczypało ale przy takim mrozie zarazki wymraża więc spokojna głowa ,że dzieciaki nie chorują wtedy

mój M zaproponował,żeby pojechac do smyka bo są wyprzedaże i może coś zakupić

strasznie sztywne, niemiłe w dotyku...jak dla mnie. Dla dzidzi powinno być wszystko miękusie, milusie...a to bleeee....no chyba, że ja jestem jakaś wybredna



no i wiem czego napewno nie chcę jesć.. poza tym wszystko w normie..