reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam:-)
Novaczko czy rodziłaś może w Matce Polce? Swoją drogą masz cierpliwość do tych koralików i niteczek:-D
Najeczko na pewno wypracujesz sobie jakiś spokojny rytm dnia:tak: Ja ostatnio mam tak dość pracy, że chętnie troszkę bym zwolniła;-):-)
Ewo co to za organizacja pracy w tym żłobku:szok:Może jednak wszystko się ułoży i będziesz mogła wypracować własny styl pracy:confused:
Aluś odezwij się do nas. Czy zabieg masz w przyszły wtorek:confused:
Sensi miłego spacerku życzę:-)
Monik widzę, że decyzja podjęta. To teraz pozostaje trzymać kciuki:tak:
 
reklama
hej dziewczyny :tak:
wpadłam tylko na chwilę pożyczyć Wam miłego dnia :tak:

niestety, dużo pracy i się nie wyrabiam ze wszystkim

do poczytania :tak:
 
witajcie...
dzis juz nie pomarudze...a w pracy musze sie przyzwyczaic na razie i wytrwac choc kilka miesiecy... od poniedzialku nowe zmiany,bowiem jedna nauczycielka -moja sasiadka ( na wlasne zadanie,bo u nas jej sie nie podoba) - przechodzi z polowa maluchow do starszej grupy... przyjdzie nowa dziewczyna i jeszcze nie wiemy kto...
u mnie dzis humorek nieco lepszy i moge usmiechem prawie gory przenosic ;-):-D:-D
Najko- z Joe praca nie da sie na razie nic zrobic,bo oplaca rachunki... moja idzie na jedzenie i "moje wydatki".... co do 28dni to Elzbietka pisze choc nie ma oplaconego konta i Kajunia... mozesz tez zalozyc nowe konto,ale pewnie nie ma na razie sensu,bo i tak wszystkie z 28dni jestesmy na bb :-)
Leyna-witaj... wspolczuje nawalu pracy... sama jestem wykonczona jak wracam do domu i szczerze podziwiam kobiety,ktore jeszcze maja wlasne dzieci i po pracy musza sie nimi dodatkowo zajmowac! dlamnie na razie nie do wyobrazenia jak :-)
Antilko- wlasnie od poniedzialku mnie sie zmieni rodzaj pracy,bo polowe dnia bede uczyc francuskiego wszystkie dzieci z przedszkola,a po poludniu prawdopodobnie bede dalej w grupie maluchow... wiedziec na pewno bede dopiero w poniedzialek...
chce sie przemeczyc,bo to mi da staz pracy w przedszkolu i bedzie mi latwiej pozniej znalezc prace w innym...
Wagnies- daj znac co u ciebie...
Alek,Vonko,Majeczko rowniez....
Carioco- nowa mamo jak bedziesz miala chwilke to tez nam cos napisz:-)
Reszte 30-tek pozdrawiam :-)
 
Witajcie kobitki:-)

Dzięki Antilko spacerek udany-3,5 godziny. Zdążyliśmy przed deszczem:tak:

Obiadek się dogotowuje (dobrze ma teraz mój mąż-jedzonko na czas a nie jak przed ciążą tylko rano i wieczorem żoneczka podsunęła talerz pod nos:-)).
A mego małego wysypało w ubiegłym tygodniu na buźce i karczku:dry: więc przeszłam na dietę eliminacyjną. Strasznie monotemetyczna. Bez mleka i przetworów ( ani produktów zawierających mleko= żegnajcie ciasteczka , wafelki i cukiereczki;-)), bez jajek, nie wspominając o rybach, orzechach, pomidorach, owocach których nie jadłam już wcześniej. Efekt: na Kubusiu po 4 dniach ani jednego pryszczyka:happy::happy::happy:. A mamuśka je chleb z margaryną zagryzając kurczakiem i słoniną (boczkiem dokładnie ale ładnie się zrymowało):happy:. Warzywa: na okrągło ziemniaki, marchew, buraki i cukinia (nawet nie macie pojęcia ile wariantów zup można wymyśleć:-D:-D:-D:-D:-D bez śmietany oczywiście)
 
Witam!
Ale puściutko, tylko Sensi na posterunku?!
Wczoraj odebrałam wyniki, hormony tarczycy i mocz OK:) A w morfologii jest tam parę niżej lub wyżej, ale nie bardzo sie na tym znam, więc lekarz mi powie w czwartek. Ginka (bardzo sympatyczna) w poradni powiedział, zebym wiecej piła koniecznie, bo stąd tez mogą byc kłopoty, więc zaczęłam bardziej pilnowac tego. Ciśnienie miałam 90/60:confused:, wiec dostałam pozwolenie, a nawet przykaz wypijania rano mocnej herbaty. Bardzo się z tego cieszę, bo uwielbiam mocną herbatę.
Antilko nie dziwię sie, że masz dośc pracy, Twoja też jest mocno angażująca, a jeszcze ta ilośc godzin! Kiedy tylko możesz to zwalniaj!
Ewuś to życzę wytrwałości w pracy! Ciekawe jak takie małe dzieci się uczy języka, chyba szybko łapią? Co do 28 dni to tez sobie myslałam, ze w końcu wszystkie tu jestescie, wiec na razie sobie odpuszczę.
Sensi faktycznie dietka ograniczona !:-( I jak to jest, teraz będziesz mogła co jakiś czas wprowadzać jakiś pojedynczy produkt do menu i jak będzie OK to zostanie w Twojej diecie?
Wagnies gdzie się podziewasz?
Leyna życzę mniej pracki!
30steczki dobrego dnia!
 
Cześć trzydziestki :-)

Sensi ale masz przymusową dietę :-). Ja to na dzień dzisiejszy to bym pewnie takiej diety nie dała rady przestrzegać:-D, ale dla maluszka robi się wszystko więc się nie dziwie:-)
Ewo szkoda że ta praca okazała się nie być tą wymarzoną, ale tak ja piszeszs warto popracować chociaż chwilkę żeby mieć ten staż pracy. Potem na pewno znajdziesz taką która będzie najlepsza dla Ciebie. Ja też zaczynam bardzo poważnie myśleć o zmianie pracy, ale dopiero po powrocie z macierzyńskiego (jak się uda oczywiście;-)).
Leyna już weekend dzisiaj się zacznie może uda Ci się złapać trochę oddechu:-)
Antilko może jakiś mały urlopik byś sobie wzieła? Ja jestem naprawde pełna podziwu że mimo tego leczenia do pracki chodzisz i to na zmiany:huh: Na szczęście dużo Ci już nie zostało:yes:
Najeczko już niedługo doczekasz się kopniaczków:tak: Super też że masz dobre samopoczucie bo to jest najważniejsze:-)
Aluś hop hop... napisz nam coś troszeczkę :wink::rolleyes:

Wczoraj to miałam jakiś cięższy dzień. Ciągle mam obawy co do tej decyzji o planowaniu ciąży:baffled:. Na szczęście mężuś mnie wspiera i wszystkie moje obawy szybciutko wygania ze mnie:laugh2::rofl2: Na dzień dzisiejszy strach mam na równo z chęciami, ale mam nadzieje że jednak pozbędę się tego strachu i sie odblokuję:cool2:

Już za parę godzinek weekend :-D:biggrin2::elvis:
 
reklama
Do góry