reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5- latek

Dołączył(a)
27 Wrzesień 2011
Postów
3
moja córcia ma 5 lat:)Od pani w przedszkolu dowiedziałam się że powinnam ćwiczyć z córką, ponieważ nie zawsze dobrze odpowie pierwszą literkę w wyrazie :) mam pytanie czy ktoś może miał identyczny problem. Boję się że może mieć problemy z nauką:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie, nie sądzę, żeby miało to wpływ na problemy z nauką, jest to problem logopedyczny stosunkowo częsty, ale rzeczywiście powinniście pójść do logopedy i zacząć ćwiczyć. Nie macie logopedy w przedszkolu? To ona powinna przede wszystkim zdiagnozować dziecko i zacząć ćwiczenia i nauczyć rodziców, jakie ćwiczenia wykonywać w domu. Będzie dobrze. Pozdrawiam.
 
Dziękuję za wiadomość:)
Właśnie się zastanawiałam nad logopedą:) Pewnie dziś zajdę do logopedy, który pracuje w naszym przedszkolu :) Pozdrawiam
 
Wczoraj dostałam od pani w przedszkolu zaświadczenie od pani, która badała postawę ciała u dzieci :) u mojej córci napisała ale nie napiszę wszystkiego bo nie rozczytałam
Stwierdzono :??????, duże przykurcze! nie wiem co mam robić:(
 
poproś o numer do lekarza od przedszkola, nie ma tam czasem jakiejś pieczątki albo czytelnego imienia i nazwiska diagnosty? dużo lekarzy ma wpisy na internecie z opiniami od pacjentów a przy wpisach jest numer telefonu
 
Do góry