reklama

5- latek

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez magdulka1, 27 Wrzesień 2011.

1. magdulka1

magdulka1 Początkująca w BB

moja córcia ma 5 lat:)Od pani w przedszkolu dowiedziałam się że powinnam ćwiczyć z córką, ponieważ nie zawsze dobrze odpowie pierwszą literkę w wyrazie :) mam pytanie czy ktoś może miał identyczny problem. Boję się że może mieć problemy z nauką:(

Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2011
  2. margot

margot Mamma Mia!

Nie, nie sądzę, żeby miało to wpływ na problemy z nauką, jest to problem logopedyczny stosunkowo częsty, ale rzeczywiście powinniście pójść do logopedy i zacząć ćwiczyć. Nie macie logopedy w przedszkolu? To ona powinna przede wszystkim zdiagnozować dziecko i zacząć ćwiczenia i nauczyć rodziców, jakie ćwiczenia wykonywać w domu. Będzie dobrze. Pozdrawiam.

3. reklama
  4. magdulka1

Dziękuję za wiadomość:)
    Właśnie się zastanawiałam nad logopedą:) Pewnie dziś zajdę do logopedy, który pracuje w naszym przedszkolu :) Pozdrawiam

5. magdulka1

Wczoraj dostałam od pani w przedszkolu zaświadczenie od pani, która badała postawę ciała u dzieci :) u mojej córci napisała ale nie napiszę wszystkiego bo nie rozczytałam
    Stwierdzono :??????, duże przykurcze! nie wiem co mam robić:(

6. gao_ming

gao_ming Początkująca w BB

poproś o numer do lekarza od przedszkola, nie ma tam czasem jakiejś pieczątki albo czytelnego imienia i nazwiska diagnosty? dużo lekarzy ma wpisy na internecie z opiniami od pacjentów a przy wpisach jest numer telefonu

Poleć forum