reklama

8 mies. dziecko nie chce spać !

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez pieszczoszka1988, 30 Listopad 2012.

1. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Nie wiem gdzie zadać to pytanie więc piszę je tu.

Mam prawie 8 miesięczną córeczkę która w sumie przez dzień spi tylko 30 minut !!!
    Robi sobie po 3 drzemki po 10 minut:baffled:
    Wszystko by było ok jak by chociaż spała całe noce ale nie!
    idzie spać zazwyczaj około 22:00 i wstaje mniej wiecej o 6 i oczywiście w nocy robi mi 3-4 pobudki.
    Może jakaś mama miała taki problem i może coś doradzi ???

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

A na spacery wychodzicie? Jeśli tak to na jak długo?

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

spacery z Laurą są tragedią !! posiedzi w wózku spokojnie może z 15 min i jest darcie ..wygina sie we wszystkie strony i chce na ręce :baffled: Jak była malutka spała w gondoli na spacerku i mozna było chodzić i 3h a teraz?? chcąc nie chcąc musze nie raz z nią do domu wracać po 30 minutach :-(

5. styna26

styna26 Fanka BB :)

Zmień gondole na spacerówkę pomoże na spacerach mała już poprostu chce widzieć świat. No i może zacznie lepiej spać.

6. katrina115

katrina115 Potrójna Mama

7. Mamiczka

Mamiczka Zaciekawiona BB

U nas było podobnie. Dzisiaj się bardziej unormowało i mamy jedną godzinną drzemkę. Musisz przeczekać po prostu ten okres.

8. AGATA777

AGATA777 Fanka BB :)

Mam niunie w wieku korygowanym 8mc.Też się zastanawiałam dla czego się budzą i są bardziej niespokojne.Przyczyna ujawniła się sama w postaci ząbka.

9. pieszczoszka1988

w spacerówce już jeździ od dawna bo jest dość duża i samodzielnie siedzi już od 6 msc
    i nic to nie zmieniło :( jak było na spacerach tak jest dalej nie fajnie...

10. reklama
  11. Katasza

Katasza Fanka BB :)

Pieszczoszka a spacerówkę masz przodem czy tyłem zamontowaną?

12. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Właśnie. Może chce Cię widzieć/ nie chce Cie widzieć, a chce widzieć świat (w zależności od odpowiedzi) :) Ew. może się nudzi, ma jakąś zabawkę? Może woli na rękach, przy mamie? Wtedy można się nad chustą zastanowić...

A spanie... My mamy 2 drzemki w dzień. Co prawda ok. godzinki każda (choć bywa różnie) ale w nocy też się budzi :) Do północy od 21 prawie co godzinę, a porem do 7 co 2,5-3h ;)

Taki wiek chyba trudny.
    Na szczęście w wózku nie marudzi jeśli nie ma powodu.

Poleć forum