reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
słuchajcie ku własnemu zdziweniu schudłam 4 kilo.. a nie wymiotuję, jem normalnie.. dziwne.. w poprzedniej ciązy przytyłam 30 kilo i teraz chcę tego uniknać.. ale nie planowałam chudnięcia.. :)
 
reklama
Oj Aguś, chyba Ci zero niechcący wskoczyło. U mnie to chyba kilo spadło a też jem nawet częściej niż zwykle ale zdrowiej. Dawno się nie ważyłam. Dopiero ostatnio i w ciągu tygodnia zauważyłam ten spadek. Też mam nadzieję nie przytyć zanadto. Moja mama przytyła 13 kilo. Może i mi się uda.
 
Cha :D ja z moim gipsem tez spadam na wadze,ale raczej tak delikatnie do 1,5
W poniedziałek się dowiem jaka jest prawda z tą moją wagą,bo nie wiem ile waży gips ;D
 
dziweczyny z tą wagą to tak jest na początku ciaży. Ja w ciągu ostatniego pół roku zrzuciłam 16 kg, po świętach przytyłam ale już teraz znów waze 4 kg mniej. A jem już normalnie a wręcz w ostatnie dni to dosc dużo bo mdłosci zaczynają się konczyć koło 12. W poprzedniej przytyłam 22 kg i teraz chciałabym tego uniknać
 
No ja też nie chcoałabym przytyć tyle co ostatnio(18kg) ;D
Niby zostaly mi tylko 3kg,ale one nie pozwolily mi na noszenie większości ciuchów ::)
Zresztą,teraz sie nie martwię,bo znowu w nic się nie zmieszczę chyba,że w rozmiar 42-44 ;D ;D ;D
 
Wiecie co z tą wagą to tak różnie.
Z Martyśką 16 z Kubą 12 a teraz zobaczymy.
Bardzo bym chciała nie za dużo bo z powrotem do wagi z przed ciąży jest ciężko wrócić.
Jednak my baby mamy bzika na punkcie sylwetki.
Moja sąsiadka przytyła zaledwie 6 kg.ale jest bardzo młoda 19 lat to chyba wiek też ma wpływ!?
Muszę pamiętać nie tłusto a zdrowo( ale te ciasteczka francuskie,a pączki). PYCHAŚNE!
 
Mnie na szczęście na razie nie ciągnie do słodyczy więc ich unikam, żeby się nie skusić. Oby tak dalej. Najgorsze jest to że muszę coś mieć w brzuchu bo jak tylko poczuję głód to zaraz mnie mdli. :)
 
reklama
Mnie też nie ciągnie do slodkiego ;)
Margolis,nawet jak się skuszę bo ładnie wygląda..... to okazuje się,że to nie jest ogórek ;D
 
Do góry