reklama

a co mówi waga..

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez kanga_aga, 26 Styczeń 2006.

1. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    słuchajcie ku własnemu zdziweniu schudłam 4 kilo.. a nie wymiotuję, jem normalnie.. dziwne.. w poprzedniej ciązy przytyłam 30 kilo i teraz chcę tego uniknać.. ale nie planowałam chudnięcia.. :)

2. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj Aguś, chyba Ci zero niechcący wskoczyło. U mnie to chyba kilo spadło a też jem nawet częściej niż zwykle ale zdrowiej. Dawno się nie ważyłam. Dopiero ostatnio i w ciągu tygodnia zauważyłam ten spadek. Też mam nadzieję nie przytyć zanadto. Moja mama przytyła 13 kilo. Może i mi się uda.

3. reklama
  4. kanga_aga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to dwójka mi niechcący wskoczyła.. juz poprawiłam :>

5. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cha :D ja z moim gipsem tez spadam na wadze,ale raczej tak delikatnie do 1,5
    W poniedziałek się dowiem jaka jest prawda z tą moją wagą,bo nie wiem ile waży gips ;D

6. cleo28

cleo28 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziweczyny z tą wagą to tak jest na początku ciaży. Ja w ciągu ostatniego pół roku zrzuciłam 16 kg, po świętach przytyłam ale już teraz znów waze 4 kg mniej. A jem już normalnie a wręcz w ostatnie dni to dosc dużo bo mdłosci zaczynają się konczyć koło 12. W poprzedniej przytyłam 22 kg i teraz chciałabym tego uniknać

7. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja też nie chcoałabym przytyć tyle co ostatnio(18kg) ;D
    Niby zostaly mi tylko 3kg,ale one nie pozwolily mi na noszenie większości ciuchów ::)
    Zresztą,teraz sie nie martwię,bo znowu w nic się nie zmieszczę chyba,że w rozmiar 42-44 ;D ;D ;D

8. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiecie co z tą wagą to tak różnie.
    Z Martyśką 16 z Kubą 12 a teraz zobaczymy.
    Bardzo bym chciała nie za dużo bo z powrotem do wagi z przed ciąży jest ciężko wrócić.
    Jednak my baby mamy bzika na punkcie sylwetki.
    Moja sąsiadka przytyła zaledwie 6 kg.ale jest bardzo młoda 19 lat to chyba wiek też ma wpływ!?
    Muszę pamiętać nie tłusto a zdrowo( ale te ciasteczka francuskie,a pączki). PYCHAŚNE!

9. kanga_aga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no i te kuszące drożdzówki..

10. reklama
  11. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie na szczęście na razie nie ciągnie do słodyczy więc ich unikam, żeby się nie skusić. Oby tak dalej. Najgorsze jest to że muszę coś mieć w brzuchu bo jak tylko poczuję głód to zaraz mnie mdli. :)

12. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie też nie ciągnie do slodkiego ;)
    Margolis,nawet jak się skuszę bo ładnie wygląda..... to okazuje się,że to nie jest ogórek ;D

Poleć forum