reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

a co mówi waga..

kanga_aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
słuchajcie ku własnemu zdziweniu schudłam 4 kilo.. a nie wymiotuję, jem normalnie.. dziwne.. w poprzedniej ciązy przytyłam 30 kilo i teraz chcę tego uniknać.. ale nie planowałam chudnięcia.. :)

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Oj Aguś, chyba Ci zero niechcący wskoczyło. U mnie to chyba kilo spadło a też jem nawet częściej niż zwykle ale zdrowiej. Dawno się nie ważyłam. Dopiero ostatnio i w ciągu tygodnia zauważyłam ten spadek. Też mam nadzieję nie przytyć zanadto. Moja mama przytyła 13 kilo. Może i mi się uda.

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Cha :D ja z moim gipsem tez spadam na wadze,ale raczej tak delikatnie do 1,5
W poniedziałek się dowiem jaka jest prawda z tą moją wagą,bo nie wiem ile waży gips ;D

cleo28

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dziweczyny z tą wagą to tak jest na początku ciaży. Ja w ciągu ostatniego pół roku zrzuciłam 16 kg, po świętach przytyłam ale już teraz znów waze 4 kg mniej. A jem już normalnie a wręcz w ostatnie dni to dosc dużo bo mdłosci zaczynają się konczyć koło 12. W poprzedniej przytyłam 22 kg i teraz chciałabym tego uniknać

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
No ja też nie chcoałabym przytyć tyle co ostatnio(18kg) ;D
Niby zostaly mi tylko 3kg,ale one nie pozwolily mi na noszenie większości ciuchów ::)
Zresztą,teraz sie nie martwię,bo znowu w nic się nie zmieszczę chyba,że w rozmiar 42-44 ;D ;D ;D

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Wiecie co z tą wagą to tak różnie.
Z Martyśką 16 z Kubą 12 a teraz zobaczymy.
Bardzo bym chciała nie za dużo bo z powrotem do wagi z przed ciąży jest ciężko wrócić.
Jednak my baby mamy bzika na punkcie sylwetki.
Moja sąsiadka przytyła zaledwie 6 kg.ale jest bardzo młoda 19 lat to chyba wiek też ma wpływ!?
Muszę pamiętać nie tłusto a zdrowo( ale te ciasteczka francuskie,a pączki). PYCHAŚNE!

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Mnie na szczęście na razie nie ciągnie do słodyczy więc ich unikam, żeby się nie skusić. Oby tak dalej. Najgorsze jest to że muszę coś mieć w brzuchu bo jak tylko poczuję głód to zaraz mnie mdli. :)

reklama

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Mnie też nie ciągnie do slodkiego ;)
Margolis,nawet jak się skuszę bo ładnie wygląda..... to okazuje się,że to nie jest ogórek ;D

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry