reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Temat na forum 'Adopcja' rozpoczęty przez zuzanka81, 14 Marzec 2012.

 1. Tola32

  Tola32 czekamy na ten cud jedyny

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Gratuluje Madziu
   
 2. Emkaem

  Emkaem Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Gratulacje :-)
   
 3. reklama
 4. nouvelle

  nouvelle Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć dziewczyny, na tym forum jestem nowa. Do tej pory odwiedzałam iui w drodze... jesteśmy po trzech nieudanych iui, o dziecko bezskutecznie staramy się od trzech lat. Niestety nie stać nas ivf i coraz częściej myślimy o adopcji. Niestety mam wiele obaw, przede wszystkim o to, że z jakiegoś powodu nas odrzucą i znów będę przeżywać ból i rozczarowanie... w każdym razie dużo czytałam w necie o procedurze, ale szukam informacji od osób, które już są na jakimś etapie i mogą mi powiedzieć jak faktycznie to wszystko wygląda? Czy możecie mi coś napisać, podzielić się doświadczeniami?
   
 5. ludek

  ludek Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  nouvelle, szkoda, że iui się nie udało :( Ja właśnie szykuję się do drugiej IUI. A nie chcecie próbować jeszcze czy macie dość?

  Znajdziesz naprawdę sporo informacji jak zaczniesz czytać wątek od początku. Myślę, że zdecydowana większość twoich obaw zniknie :) Głowa do góry, będziesz mamą!
   
 6. azjak

  azjak Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć dziewczyny, Nouvelle widzę że na 2 temacie się spotykamy. Też rozważam temat adopcji tylko strasznie boję się tej decyzji cały czas mam nadzieję, że nam się uda, że jeszcze wszystkich możliwości nie wykorzystaliśmy, ale jednak z tyłu głowy rywalizuje invitro i adopcja. Myślę że to będzie rok trudnych decyzji...

  Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
   
 7. jolancik

  jolancik Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zgadzam się z Tobą... myśl o in vitro przeraża mnie ze względu na koszty, mąż nie chciałby brać specjalnie na to kredytu, bo co jeśli się się nie uda??? A znowu adopcja to obawy, znowu czekanie, przygotowywanie się do wszystkiego od początku i ten czas oczekiwania od 2-3 lat , czy znajdziemy czas na wszystkie kursy, spotkania??? - to jest najgorsze....
   
 8. ni_kusia

  ni_kusia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej dziewczyny. Ja też myślę o adpcji. Po paru poronieniach powoli mam dość. Jako dziecko zawsze myślałam, że zaadoptuję maluszka żeby dać mu pełny, ciepły dom i to coraz bardziej staje się realne. Z tego co czytałam sama procedura trwa ok roku licząc szkolenia i spotkania z dziećmi. Pozostaje tylko zgłosić się do ośrodka adopcyjnego i zacząć działać :)
   
 9. moniusia_

  moniusia_ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli chodzi od szkolenia do telefonu o dziecku to nawet 1,5 roku i na samo szkolenie czeka się też około roku... :-)
   
 10. reklama
 11. Tola32

  Tola32 czekamy na ten cud jedyny

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej. Moniusia co u Ciebie? Napisz cos. Moze byc priv
   
 12. moniusia_

  moniusia_ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Napisalam :-)
   

Poleć forum