reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Alergia i problemy z nią związane

renata borysek od pol roku niema sladu jak tylko pojawi sie chocby jedna krostka odrazu smaruje kremem wiem co czujesz ja plakalam z tej bezsilnosci niewiedzialam co robic wysylalam zdjecia do pl tego policzka zeby konsultowac to z innymi lekarzami przeczytalam chyba wszystko w internecie o alergi i azs dzieki bogu mamy to za soba
 
reklama
makuc, oby już żadnej reakcji po jajecznicy u was nie było!

wioli,
faktycznie nie ciekawie to u was wyglądało :no: dobrze, że twojemu synkowi przeszło. A eliminowałaś coś z diety czy tylko maści używałaś ?

renata, współczuje :-( może tak jak nat pisze to jest jakaś alergia krzyżowa z pyłkami :confused:


U nas narazie cisza, coś tam na policzkach się pojawiło ale malutko, teraz nie daje nic nowego więc jest spokój, zobaczymy jak długo :hmm:

A kilka dni temu zadzwoniła do mnie koleżanka, która urodziła miesiąc temu i jej maleństwo też już jest całe na buzi wysypane :-( Podobno wygląda to strasznie, ropieje i się paskudzi a ona ręce załamuje ... straszne.
 
roxi ja zaczol jesc cos wiecej niz mleko uwazalam na kazdy skladnik jedzenia tyle ze to wogole nie znikalo np robilo sie mniej czerwone a po nocy bylo juz krwisto czerwone nigdy niebylo tak ze zniklo a wracalo, wiecznie ten policzek tak wygladal dlatego podejrzewalam mleko bo to bylo jego glowne jedzenie i po tym kremie zaczelo jasniec krosty zaczely znikac pom aly az wstal kiedys z czysta buzia
 
my mamy ten krem specjalny i u nas rewelacji po nim nie było. Odniosłam nawet wrażenie, że wręcz pogarszał stan skóry :crazy::confused:
 
makuc u nas ten krem specjalny pomagał.
wioli fajnie, że u Was alergia już przeszła.
Natalka wczoraj wieczorem miała gorączkę 37,6 i ta kuleczka za uszkiem się powiększyła, także chyba jakieś choróbsko się będzie rozwijać. Dziś poobserwuje, jak coś się zmieni na gorsze to jutro do lekarza pójdziemy.:-(
 
reklama
makuc ja duzo wyprobowalam kremow i ten nam pomogl.jednemu pomoze drugiemu nie trzeba znalezc ten odpowiedni kania te plamy powinny byc caly czas nawilzone jak tylko wysycha smaruj znowu ja smarowalam baaardzo czesto
 
Do góry